Müge Anlı 14 Aralık 2018 Canlı Yayında Açıkladı! Sedanur Güzel Cinayetinin Bütün Detayları!

Müge Anlı ile Tatlı Sert 14 Aralık 2018 canlı yayında Türkiye'nin Merak ettiği soru yanıtını buldu. Kars'ın Kağızman ilçesine bağlı fazla köyünde 16 Eylül tarihinde kaybolan ve 7 gün sonra cansız bedeni bulunan Sedanur Güzel cinayetinde adli tıp raporu açıklandı. İşte Müge Anlı 14 Aralık 2018 son bölümde yaşananlar…
Yorum Yap
2 dk okuma süresi
14 Aralık 2018

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Müge Anlı ile Tatlı Sert bugün yeni bölümü ile yine ATV ekranlarında izleyenlerin karşısına çıktı. Eylül ayında Türkiye’nin gündemine damga vuran Sedanur Güzel cinayetine ilişkin bugün şok açıklamalar yapıldı. Kars’ın Kağızman ilçesine bağlı paslı köyünde 16 Eylül tarihinde ortadan kaybolan 9 yaşındaki Sedanur Güzel 7 gün sonra ölü bulunmuştu. Sedanur Güzel’in öldürülmesine ilişkin 3 kişi tutuklanmış ardından da Haberlere yayın yasağı getirilmişti. Bugün Sedanur Güzel’in adli tıp raporunun açıklanması ile birlikte şok detaylar ortaya çıktı.

SEDANUR GÜZEL’İN ADLİ TIP RAPORU AÇIKLANDI

Türkiye’nin konuştuğu 9 yaşındaki Sedanur Güzel cinayetine ilişkin Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde önemli açıklamalar yapıldı. Sabah saatlerinde Anadolu Ajansı tarafından otopsi raporunun ve adli tıp raporunun çıktığı yönünde haberler yapılmıştı. Daha önce yayın yasağı nedeniyle programda açıklama yapamayan Müge Anlı bugün cinayetin detaylarını anlattı. Sedanur güzelin arama çalışmaları tamamlandıktan sonra bulunmasının nedeni olarak şu anda tutuklu bulunan cezaevindeki Ahmet isimli şahsın yer göstermesi olduğunu belirten Müge Anlı, Bu şahsın verdiği ifadede Ertan, Himmet ve kendisinin cinayeti birlikte işlediklerini söylediğini aktardı. Alınan bilgiye göre 9 yaşındaki kız çocuğu önce tecavüze uğradı daha sonra öldürülerek gömüldü. Ayrıca Kars Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yapılan açıklamada da Sedanur güzel cinayeti ile ilgili şu anda tutuklu bulunan 3 şahıs hakkında çocuğun cinsel istismarı ve kasten öldürme suçlarından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talebiyle iddianame Hazırlandığı ve iddianamenin mahkeme tarafından kabul edildiği belirtildi.

AİLE TELEFONLA CANLI YAYINA BAĞLANDI

Sedanur Güzel’in adli tıp raporunun açıklanmasının ardından Ailesi de telefonla Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı yayına bağlandı. Acılı Anne bu olayda suçu olanların en ağır cezayı almasını istediğini söylerken baba ise himmetin bu olayla ilgisinin olmadığını düşündüğünü söyledi. Telefonla bağlanan amca da suçluların cezalandırılmasını istediğini dile getirdi.

ELLERİ BAĞLANMIŞ, TECAVÜZ EDİLMİŞ

Diğer yandan Sedanur güzel cinayeti ile ilişkili adli tıp raporu içerisinde şok detaylar var. Raporda 9 yaşındaki kız çocuğunun elleri bağlandıktan sonra cinsel istismara uğradığı ve ardından boğularak öldürüldüğü belirtildi. Şu anda cezaevinde tutuklu bulunan ve akli dengesi yerinde olmadığı iddia edilen şahıs ise Diğer tutuklu sanıklar ile birlikte kız çocuğuna cinsel istismarda bulunduklarını ve ardından çocuğu Ertan B.’nin boğarak öldürdüğünü itiraf etti. Adli Tıp Kurumu raporunda ise çocuğun tırnak arasında bulunan DNA’nın tutuklu sanıklardan Ertan B. ile eşleştiği belirtildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com