Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 13 yaşındaki Melis Aygün bulundu mu? 25 yaşındaki adam kaçırdı

Müge Anlı Melisa Aygün bulundu mu? ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Temmuz yeni bölümü ile bugün canlı olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor. Hafta içi her gün yayınlanan gündüz kuşağı programında 13 yaşındaki Melis Aygün'ün kayıp olması ekran başında izleyenleri şok etti. Küçük kızın alkole alıştığı ve 25 yaşındaki bir genç kaçtığı öğrenilirken Ailesi Müge Anlı ile Tatlı Sert programında aramaya başladı. Peki Müge Anlı 13 yaşındaki Melis Aygün bulundu mu?
Eklenme:
 Müge Anlı 13 yaşındaki Melis Aygün bulundu mu? 25 yaşındaki adam kaçırdı

Müge Anlı Melis Aygün’ün başına ne geldi? Hafta içi her gün ATV ekranlarında canlı yayına izleyicileriyle buluşan ve izlenme rekorları kıran Müge Anlı ile Tatlı Sert’de bugün şok bir olay herkesi şaşkına çevirdi. 13 yaşındaki ortaokul öğrencisi Melis Aygün 25 yaşında ve sevgilisi olduğu iddia edilen bir erkekle birlikte ortadan kayboldu. Aile Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak kızlarını aramaya başlarken küçük kızın alkol kullanmaya başladı iddiaları ağızları açık bıraktı. Peki 13 yaşındaki Melis’in başına ne geldi? Müge Anlı 13 yaşındaki Melis Aygün bulundu mu?

Melisa Aygün kaçtı mı, kaçırıldı mı?

Ailesi ile birlikte Eskişehir’de yaşayan 13 yaşındaki Melis Aygün sır dolu şekilde ortadan kayboldu. Anne Filiz Hanım Müge Anlı’nın programına başvurarak küçük kızını aramaya başlarken ortaya çıkan gelişmeler herkesi şaşkına çevirdi. Müge Anlı bugün programda Melis Aygün kaçtı mı yoksa kaçırıldı mı sorusunun yanıtını aradı.

Alkol kullanmaya başladı

Müge Anlı Melisa Aygün olayı ekran başında izleyenlere şaşkınlık yaratırken anne Filiz Hanım canlı yayında Murat isimli kişinin kızına alkol kullandırmaya başladığını söyledi. 12 yaşından beri kızının 25 yaşındaki Murat Ünal isimli kişi ile görüştüğünü söyleyen anne Filiz Hanım, bu şahsın kızını gitmemesi gereken yerlere götürdüğünü iddia etti.

Murat’ın kardeşi canlı yayına bağlandı

Bu sırada Murat’ın kardeşi olduğu iddia edilen Burak Ünal canlı yayına bağlanarak iddialara yanıt verdi. Ağabey ve Melis’in görüştüğünden anne Filiz hanımın haberi olduğunu iddia eden Burak Ünal, kendisinin bu olaylarla ilgisi olmadığını anne Filiz Hanım’dan şikayetçi olduğunu söyledi.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap