Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Müge Anlı 12 Haziran canlı yayın: Sinop’taki yangında 3 kişinin başına ne geldi?

ATV ekranlarının sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Haziran canlı yayın ile devam ediyor. Müge Anlı 12 Haziran yeni bölümde yine Sinop'taki yangında kaybolan 3 kişi konuşuluyor. Evleri yandıktan sonra 3 kişiden herhangi bir iz bulunamazken, Aile Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvurarak kayıpları aramaya başladı. Pekiyi Müge Anlı 12 Haziran canlı yayında neler yaşandı? Sinop'taki yangında 3 kişinin başına ne geldi?
Eklenme:
 Müge Anlı 12 Haziran canlı yayın: Sinop’taki yangında 3 kişinin başına ne geldi?

ATV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan fenomen program Müge Anlı 12 Haziran yeni bölümü ile haftanın son gününde izleyicisi ile buluşuyor. Sinop’ta esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan 3 kişiyi arayan Müge Anlı, olayla ilgili yaşanan yeni gelişmeleri bugün canlı yayında aktardı. Yanan evin içerisinde kendilerinden hiçbir iz bulunamayan 3 kişinin başına ne geldi? Sinop’taki yangından sonra kaybolan 1’i çocuk 3 kişi nerede?

müge anlı

Sinop’taki yangından sonra esrarengiz olaylar

Sinop’ta ahşap evde çıkan yangının ardından karısı, çocuğu ve anneannesini bulamayan Erdal Özkaya Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak ailesini aramaya başladı. Yangının ardından evden çuval çuval deli çıkarıldı ancak kayıp 3 kişi hakkında herhangi bir ize rastlanmadı. Yangında her yerin kül olmadığı göz önünde bulundurulduğunda üç kişiden herhangi bir iz olmaması olaydaki sır perdesini merak konusu haline getirdi.

Müge Anlı’nın ihbar hattı kilitlendi

Esrarengiz olay ile ilgili araştırmalarına devam eden Müge Anlı İle Tatlı Sert ekibi henüz herhangi bir ipucuna ulaşamadı. Sinop Türkeli ilçesi Yazıcı köyünde meydana gelen olayda telefonla canlı yayına bağlanan muhtarın “evi yapkığımızda” ifadelerini duyan izleyiciler Müge Anlı’nın ihbar hattını adeta kilitledi. Ekran başında izleyenler olayın cinayet olduğunu ve yangın süsü verildiğini düşünürken bu olayda Muhtar Şaban Özcan’ın parmağı olduğuna inanıyor.

Yardım istediği ortaya çıktı

Yangında alt katta ahırda bulunan 5 hayvan telef olurken üst katta olan üç kişiden herhangi bir iz bulunamaması olayın esrarengiz bir hal almasına neden oldu. Evin tamamen yanmaması ve 3 kişinin dişleri dahil hiçbir izi bulunmaması izleyicilerin dikkatini çekerken olayın cinayet olduğu ve yangın süsü verildiği düşünülüyor. Evde yangın çıktığı sırada kayıp olan Nurten Özkaya’nın “biz yanıyoruz bizi kurtarın” dediği de iddia ediliyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Gelinim Mutfakta 27 Ekim Salı puan tablosu! Bugün çeyrek altını kim kazandı?
27 10 2020 - 11:48
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 27 Ekim konukları! Elif Buse Doğan kimdir?
27 10 2020 - 10:01
27 Ekim TV rehberi? 27 Ekim ATV, Kanal D, FOX TV, TV8, Show TV, Star TV, TRT1, Kanal 7 yayın akışı
27 10 2020 - 09:38
26 Ekim Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada puanlama! Hangi kaynana kaç puan verdi?
26 10 2020 - 16:27
Doya Doya Moda 26 Ekim Pazartesi kim birinci oldu? Bugün puan durumu!
26 10 2020 - 14:53
Haftalık reyting sonuçları belli oldu! Bir Zamanlar Çukurova ve Masumlar Apartmanı zirvede
26 10 2020 - 14:02
Yorum Yap