Sağlık

Mucize Lahana Kürü ile Sadece 3 Haftada Selülitlerden Kurtulun

Bir çok kadın yaz gelmeden önce vücudunun çeşitli bölgelerinde oluşan ve oldukça can sıkıcı hale gelen selülitlerden kurtulmak istiyor. Çünkü selülitler estetik olarak bizi rahatsız ediyor ve doğal olarak da istediğimiz gibi giyinemiyoruz. Nedense biz kadınlara vücudumuzda bir portakal kabuğu gibi duran bu görünümden kurtulmak hep çok zor hatta imkânsız gibi geldi. Hatta selülitlerden kurtulabilmek için maaşımızın büyük kısmını krem ve losyonlara yatırdık, ama sonuç yine hüsran!

”Ne yaptıysam olmadı, selülitlerden kurtulamadım” diyenlere bir müjdemiz var! Üstelik de hiç bir kimyasal yok, tamamen doğal bir yöntemi sizlere önereceğiz. İşin sırrı mucize bir bitkide. Her derde deva olan lahana kürü ile selülitlere savaş açmaya hazır olun.

Lahana Kürü Nasıl Yapılır?

Lahananın sağlığa ve vücuda olan faydaları saymakla bitmiyor. Ama biz şu an selülit derdinden bizi nasıl kurtaracak onunla ilgileniyoruz. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu’nu hepimiz bitkisel tedavi yöntemleri ile tanıyoruz. Mucize lahana kürü de aslında onun önerisi. O halde hadi hemen lahana kürü nasıl yapılır ona bakalım…

Malzemeler:

-Yarım litre içme suyu

-4 adet beyaz lahana yaprağı

Yapılışı:

Derin bir tencerenin içerinde yarım litre içme suyunu iyice kaynatın. Lahana yapraklarını kaynayan suyun içine atın ve 15 dakika kadar kısık ateşte pişirin. Daha sonra yaprakları suyun içinden alarak iyice süzün ve başka bir kabın içine aktarın. Bu kadar basit.

Lahana Kürü Nasıl Uygulanır?

Mucize lahana kürünü hazırladık, sıra geldi uygulamaya. Yemeklerden bir saat önce ya da yemeklerden 2 saat sonra Lahana kürünü tüketin. Tok ya da aç olmanız fark etmiyor. Lahana suyunu sabah 1 su bardağı, akşam bir su bardağı olarak içebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta ise bu şekilde 3 gün içtikten sonra 3 gün ara vermek. Bu şekilde 21 günü tamamlamanız gerekiyor. 21 günlük sürecin sonunda selülit görünümünde gözle görülür bir azalma olduğunun farkına varacaksınız.

İsteyenler 21 günü tamamladıktan sonra 21 gün ara verip tekrar uygulamayı yapabilirler. Fakat ikinci uygulamada sadece 1 bardak sabah ya da akşam içmelisiniz.

Önemli not: Lahana suyunun tadı tahmin edeceğiniz üzere biraz mahoş olacak ve hoşunuza gitmeyecektir. Bir bardak içeceksiniz, buna katlanmanız gerekiyor. Asla lahana kurunun içine tatlandırıcı ya da başka bir malzeme katmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu