Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Mucize Doktor Doruk kimdir? Gerçek adı ne, kaç yaşında?

Mucize Doktor Doruk kimdir? FOX TV'nin reyting rekortmeni dizisi Mucize Doktor yeni sezonu ile bu akşam ekranlara geri dönüyor. Sevilen dizinin yeni sezonunda ayrılan oyuncuları olduğu gibi yeni oyuncular da kadroya dahil oluyor. Onlardan biri de Doruk karakteri oldu. Mucize Doktor yeni bölüm fragmanını izleyen izleyiciler Mucize Doktor Doruk kimdir sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. Peki Mucize Doktor Doruk gerçek adı ne, Kaç yaşında?
Eklenme:
 Mucize Doktor Doruk kimdir? Gerçek adı ne, kaç yaşında?

FOX TV’de yeni sezona bu akşam başlayacak olan Mucize Doktor dizisinin kadrosuna yeni bir oyuncu daha dahil oldu. Dizide Doruk hayat verecek olan oyuncunun kim olduğu izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Mucize Doktor Doruk kimdir, gerçek adı ne? Mucize Doktor yeni bölüm ve Doruk karakteri ile ilgili merak edilenler haberimizin devamında…

Mucize Doktor’a Doruk karakteri dahil oluyor

FOX TV’nin reyting rekortmeni dizisi mucize Doktor yeni sezonu ile bu akşam ekranlara geri dönüyor. İzleyicilerin merakla beklediği dizinin yeni sezonunda bazı oyuncular dizen ayrılırken yeni oyuncular da kadroya katıldığı. Onlardan biri de Hakan Kurtaş’ın hayat vereceği Doruk karakteri oldu.

Hakan Kurtaş kimdir?

Hakan Kurtaş, İzmir’de 7 Eylül 1988 tarihinde dünyaya geldi. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı bölümünde eğitim alan Hakan Kurtaş, üniversite eğitimine başlamadan önce profesyonel kulüplerde basketbol oynadı. Oyunculuğun yanı sıra karikatür ve müzikle ilgilenen Kurtaş, gitar çalıyor, beste yapıyor ve söz yazıyor. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Ezel dizisi ile başlayan Kurtaş, Bir Çocuk Sevdim, Vücut, Meşellat ve Karısı ve Dolunay gibi çok ses getiren projelerde yer aldı. Son olarak Fox TV ekranlarında yayınlanan kadın dizisinde Cenk karakterine hayat veren Hakan Kurtaş mucize Doktor dizisi ile yeniden ekranlara dönüyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet ve Alişan’ın konuğu Tuğçe Kandemir kimdir, kaç yaşında?
10 09 2020 - 10:09
Elif Sarı kimdir? Sosyal medya üzerinden bebeğini satıyor
25 08 2020 - 11:49
FOX Ana Haber’in yeni spikeri Selçuk Tepeli kimdir?
25 08 2020 - 10:09
Kuaförüm Sensin sunucusu Çiğdem Batur kimdir kaç yaşında? Instagram adresi ne?
22 08 2020 - 11:34
Meral Niron kimdir? Meral Niron neden öldü?
13 08 2020 - 14:46
İnci Yeşilyurt kimdir? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?
13 08 2020 - 10:11
Yorum Yap