Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Mucize Doktor 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Doktor Ali Zorlu Bir Yolculukla Karşı Karşıya Kalacak

FOX TV'de yayınlanan ilk 2 bölümü ile izleyicilerden yoğun ilgi gören ve yeni bölümleri merakla beklenen Mucize Doktor 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Doktor Ali, artık daha zorlu bir sınavın içine giriyor. İşte Mucize Doktor 3. bölüm fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar…
Son Güncelleme:
 Mucize Doktor 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Doktor Ali Zorlu Bir Yolculukla Karşı Karşıya Kalacak

FOX TV’nin yeni dizisi Mucize Doktor 2. bölüm ile yine izleyicileri ekran başına kilitlemeyi başardı. Sevilen dizinin yeni bölümünde Ali, ilk defa kendi başına ameliyata girdi. Ali’nin hastanede olmasından rahatsız olan Ferman, onun bir cerrah olacağına kesinlikle inanmıyor. Eninde sonunda Ali’nin de bu gerçeği Kabul edeceğini düşünen Ferman, anlaması için ona biraz zaman vermeye karar veriyor. İşte Mucize Doktor 2. bölümde yaşananlar ve Mucize Doktor 3. bölüm fragmanı…

Mucize Doktor 2 Bölümde Neler Oldu?

Ali’nin hastanede hastalarla farklı iletişimden rahatsız olan Ferman, onu sert bir dille uyarıyor. Ancak hastalar Ali’nin kendilerine olan bu yaklaşımından son derece memnun ve onun kendileriyle böyle yakından ilgilenmesinden hoşlanıyor. Adil, artık Ferman’ın neden Ali’ye karşı böyle davrandığını sorgulamaya başlıyor. Ferman’ın aileye karşı olan bu davranışlarının altında ise büyük bir duygusallık yatıyor.

Diğer yandan Ferman ve Beliz arasında ipler kopma noktasına geliyor. Ali konusunda Adil’in yanında olmaya çalışan Beliz, sevgilisi Ferman’ın neden böyle bir tutum içine girdiğini anlayamıyor. Ferman’ın kendisine gelip bu durumdan şikayet etmesi üzerine de Beliz sert konuşuyor. Acil servise çok sayıda hasta geldiğinde ise Ali büyük panik yaşıyor ve müdahale etmekte zorlanıyor. Ali’nin bu davranışı Ferman’ı çileden çıkarıyor.

Mucize Doktor 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı?

Fox TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor 2. bölüm ile bu akşam yine izleyicileri ekran başına kilitledi.  Dizinin son bölümünün hemen ardından Mucize Doktor 3. bölüm fragmanı yayınlandı. Ali hastanede yepyeni bir sınavın içine giriyor ve cerrah olabilmek için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Ancak Ali’nin karşısına söyle söyle sınavlar çıkıyor cerrah olmak için her geçen gün yeni bir engelle karşılaşıyor.

Kaynak : TV Gündemi


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01
Yorum Yap