Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Motosiklet Kazası Geçiren Cem Kınay’ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

Son Güncelleme:
 Motosiklet Kazası Geçiren Cem Kınay’ın Sağlık Durumu İyiye Gidiyor

Nevşehir’de motosikleti ile dolaştığı sırada trafik kazası geçirerek yaralanan Turizm sektörünün tanınmış isimlerinden 61 yaşındaki Kınay’ın sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı. Kazanın ardından Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırılan ve burada tedavi altına alınan Cem Kınay’ın sağlık durumunun iyi olduğu ve bir süre sonra servis şartlarında tedavisine devam edileceği belirtildi.

Nevşehir Acıgöl ilçesi organize sanayi bölgesinde 3 gün önce meydana gelen trafik kazasında turizm sektörünün tanınmış isimlerinden ve motosiklet tutkusu ile bilinen Cem Kınay, bölgede gezinti yaptığı sırada iddiaya göre 34 BOH 376 plakalı motosikleti ile dengesini kaybederek düştü.

İhbar üzerine olay yerine ulaşan sağlık ekipleri kazada yaralanan Kınay’ı Nevşehir Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Acil serviste yapılan ilk müdahalede kaburgalarında kırık olduğu belirlenen Kınay Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edildi. Kınay’ın göğüs Cerrahisi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alındığı öğrenildi.

Yoğun Bakımdan Çıkarılacak

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi başhekimi Prof. Dr. Ahmet Güney,  yoğun bakımda 3 günden bu yana tedavi gören Cem Kınay’ın sağlık durumu hakkında açıklama yaptı. Nevşehir’de ilk müdahalenin yapıldığını ardından hastanın kendilerine sevk edildiğini belirten Güney, iki göğüs kafesinde de kaburga kırıkları bulunduğunu ve hava kaçağı nedeniyle göğüs tüpü takıldığını ifade etti. Hastanın ilk müdahalesinde kaburga kırıklarının yanı sıra 2 köprücük kemiği ve sağ kürek kemiğinde de kırıklar olduğunun belirlendiğini söyleyen Güney, ERÜ Tıp Fakültesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı Yoğun Bakım Servisi’nde hastayı takip ettiklerini dile getirdi.

Genel Durumu İyi

Yapılan yakın takip sonucunda Kınay’ın genel durumunda iyileşme olduğunu belirten Güney, Bir süre sonra yoğun bakımın servisinden çıkarılacağını ve özel odada servis şartlarında tedavisinin devam edeceğini söyledi. Ayrıca hastane yetkilileri tarafından yapılan açıklamada hava basıncı nedeniyle Cem Kınay’ın İstanbul’a sevk edilmesinin mümkün olmadığı tedavisine burada devam edileceği belirtildi.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Askerlik yerleri sorgulama 2020! e devlet MSB celp ve sevk sorgulama ekranı
28 05 2020 - 12:21
Prof. Dr. Bektaş açıkladı: Tekrar meteor düşecek mi?
28 05 2020 - 11:57
30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı
27 05 2020 - 16:24
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP’li 5 isim hakkında suç duyurusunda bulundu
27 05 2020 - 14:04
Dila Koyurga kaç yaşında? Cumhurbaşkanı Erdoğan için ne dedi?
27 05 2020 - 10:00
Elazığ’da maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi
27 05 2020 - 09:48