Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Montaj Tartışmasının Ardından Yeni Görüntüler!

Son Güncelleme:
 Montaj Tartışmasının Ardından Yeni Görüntüler!

Sosyal medya üzerinde Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu Valisine hakaret ettiği anlara ilişkin görüntüler yayınlanmıştı. Ancak bazı kesimler bu görüntülerin montajlandığını öne sürmüş ve görüntülerde valiye herhangi bir küfür ya da hakaretin olmadığını iddia etmişti. O anlara ilişkin bir televizyon kanalının kameraları tarafından kaydedilen yeni görüntüler ortaya çıktı.

Ham Görüntüler Yayınlandı

O anlara ilişkin görüntülerin ham halini haber bülteninde yayınlayan televizyon kanalı, montaj suçlamaları hakkında hiçbir yorum yapmayacaklarını ve bunun yanıt niteliğinde olduğunu söyledi. Profesyonel kamera ile çekilen görüntülerde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun, havalimanında VIP salonunu kullanmasına izin verilmeyince, küfür ve hakaret ettiği net olarak görülüyor.

Polislere de Hakaret

Ayrıca televizyon kanalı tarafından yayınlanan görüntülerde Ekrem İmamoğlu’nun yanında bulunanların kendilerini içeriye almayan polislerin üzerine yürüdüğü ve hakaret ettiği de görülüyor. CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun yine bir görevliye ittiği, gereksiz müdahale yaptığını iddia ettiği de görüntülerde mevcut.

İmamoğlu Hala Kabul Etmiyor

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ise görüntülerin yayınlanmasına rağmen dün akşam Binali Yıldırım ile katıldığı canlı yayında vali hakkında kullandığı ifadeleri kabul etmedi. Ekrem İmamoğlu canlı yayında bu sorunun kendisine yöneltilmesi üzerine, valinin kendisine tuzak kurulduğunu öne sürdü.

 

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Askerlik yerleri sorgulama 2020! e devlet MSB celp ve sevk sorgulama ekranı
28 05 2020 - 12:21
Prof. Dr. Bektaş açıkladı: Tekrar meteor düşecek mi?
28 05 2020 - 11:57
30-31 Mayıs hafta sonu sokağa çıkma yasağı uygulanacak mı? Bu hafta sokağa çıkma yasağı var mı
27 05 2020 - 16:24
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan CHP’li 5 isim hakkında suç duyurusunda bulundu
27 05 2020 - 14:04
Dila Koyurga kaç yaşında? Cumhurbaşkanı Erdoğan için ne dedi?
27 05 2020 - 10:00
Elazığ’da maskesiz dışarı çıkma yasağı getirildi
27 05 2020 - 09:48