Montaj Tartışmasının Ardından Yeni Görüntüler!

NAVİGASYONHam Görüntüler YayınlandıPolislere de Hakaretİmamoğlu Hala Kabul Etmiyor Sosyal medya üzerinde Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu Valisine hakaret ettiği anlara ilişkin görüntüler yayınlanmıştı. Ancak bazı kesimler bu görüntülerin montajlandığını öne sürmüş ve görüntülerde valiye herhangi bir küfür ya da hakaretin olmadığını iddia etmişti. O anlara ilişkin bir televizyon kanalının kameraları tarafından kaydedilen yeni görüntüler ortaya çıktı. Ham […]

17.06.2019 - 12:14
17.06.2019 - 13:24
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Sosyal medya üzerinde Ekrem İmamoğlu’nun, Ordu Valisine hakaret ettiği anlara ilişkin görüntüler yayınlanmıştı. Ancak bazı kesimler bu görüntülerin montajlandığını öne sürmüş ve görüntülerde valiye herhangi bir küfür ya da hakaretin olmadığını iddia etmişti. O anlara ilişkin bir televizyon kanalının kameraları tarafından kaydedilen yeni görüntüler ortaya çıktı.

Ham Görüntüler Yayınlandı

O anlara ilişkin görüntülerin ham halini haber bülteninde yayınlayan televizyon kanalı, montaj suçlamaları hakkında hiçbir yorum yapmayacaklarını ve bunun yanıt niteliğinde olduğunu söyledi. Profesyonel kamera ile çekilen görüntülerde CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun, havalimanında VIP salonunu kullanmasına izin verilmeyince, küfür ve hakaret ettiği net olarak görülüyor.

Polislere de Hakaret

Ayrıca televizyon kanalı tarafından yayınlanan görüntülerde Ekrem İmamoğlu’nun yanında bulunanların kendilerini içeriye almayan polislerin üzerine yürüdüğü ve hakaret ettiği de görülüyor. CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu’nun yine bir görevliye ittiği, gereksiz müdahale yaptığını iddia ettiği de görüntülerde mevcut.

İmamoğlu Hala Kabul Etmiyor

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ise görüntülerin yayınlanmasına rağmen dün akşam Binali Yıldırım ile katıldığı canlı yayında vali hakkında kullandığı ifadeleri kabul etmedi. Ekrem İmamoğlu canlı yayında bu sorunun kendisine yöneltilmesi üzerine, valinin kendisine tuzak kurulduğunu öne sürdü.

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim