Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

MIUI 12’nin Hizmete Sunulma Tarihi Paylaşılan Bulmacanın İçine Gizlendi!

Çin menşeli şirket Xiaomi, MIUI 12'nin yayına çıkış tarihini bir bulmaca içerisine gizleyerek kullanıcıların bulmasını istedi.
Eklenme:
 MIUI 12’nin Hizmete Sunulma Tarihi Paylaşılan Bulmacanın İçine Gizlendi!

Geçtiğimiz günlerde Mi10 isimli serisini kullanıcılarına sunan global marka Xiaomi, çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Mi10 serisi ile birlikte daha üst segmentleri amaçlayan şirket, Redmi Note 9 serisiyle beraber de orta ve alt segmentleri hedeflemiş bir görüntü çiziyor. Xiaomi’nin gerçekleştirdiği üretimler yalnızca akıllı cep telefonları ile sınırlı kalmıyor. MIUI 12 güncellemesi üzerine de çalışan Çin menşeli şirket, ürüne erken erişim sürecini zaten açıklamıştı. Gelen yeni bilgilere göre, MIUI 12’nin çıkış tarihi ise yayınlanan bulmacaya gizlenmiş durumda..

MIUI 12, geçtiğimiz ayın son günlerine doğru Mi 10 Youth Edition ile beraber ortaya çıkmıştı. Geride bıraktığımız birkaç günde ise Mi 9, Mi 9T ve Mi 9T Pro modellerinin üretimi için çeşitli testlere başlanmakya hazır olunduğu ilan edilmişti. Alımlar 18 Mayıs tarihine kadar sürecek fakat yalnızca belirli sayıda kişi belirtilen test aşamasına dahil olabilecek. Ancak söz konusu dağıtımın ne zaman başlatılacağı  tam olarak bilinmeyen bir detaydı. Xiaomi’nin paylaştığı bir bulmacada gizlenen bilgilerle birlikte, tanıtım tarihi de netleşmiş oldu. Bulmaca sonucunda ortaya 19 sayısı çıkıyor. Bu da demek oluyor ki 19 Mayıs tarihinde MIUI 12 için güçlü bir tanıtım yapmayı planlayan Xiaomi, sonrasında ise aşama aşama çeşitli beta güncellemelerini hizmete sunmaya başlayacak.


Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Playstation 5 Oyunseverleri Heyecanlandırdı
10 06 2020 - 16:53
24 Mayıs hatlar neden çekmiyor? Vodafone, Turkcell, Türk Telekom arama yapılamıyor
24 05 2020 - 16:13
Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone şebeke sorunu yaşanmaya başladı
24 05 2020 - 14:16
NASA’dan paralel evren açıklaması! Paralel evrenin varlığına kanıt bulundu
21 05 2020 - 09:54
Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
18 05 2020 - 00:58
Seyahat izin belgesi artık e-Devlet üzerinden alınabilecek
17 05 2020 - 13:22
Yorum Yap