MİT ve TSK’nın Ortak Operasyonu ile Terör Örgütü PKK’nın Sözde Başkanlık Yürütme Konseyi Üyesi Öldürüldü

MİT ve TSK’nın ortak düzenlediği operasyonla, Terör örgütü PKK/KCK’nın sözde başkanlık ve yürütme konseyi üyesi Diyar Garip Muhammed öldürüldü. Kandil’de Büyük Operasyon Milli İstihbarat Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri 27 Haziran Perşembe günü tamamen yerli ve milli imkanlarla Kandil’in Kortek Virajları bölgesinde operasyon gerçekleştirdi. MİT ve TSK’nın ortak operasyonunda terör örgütü PKK/KCK’nın sözde başkanlık ve […]

07.07.2019 - 12:14
07.07.2019 - 13:11
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

MİT ve TSK’nın ortak düzenlediği operasyonla, Terör örgütü PKK/KCK’nın sözde başkanlık ve yürütme konseyi üyesi Diyar Garip Muhammed öldürüldü.

Kandil’de Büyük Operasyon

Milli İstihbarat Teşkilatı ve Türk Silahlı Kuvvetleri 27 Haziran Perşembe günü tamamen yerli ve milli imkanlarla Kandil’in Kortek Virajları bölgesinde operasyon gerçekleştirdi. MİT ve TSK’nın ortak operasyonunda terör örgütü PKK/KCK’nın sözde başkanlık ve yürütme konseyi üyesi Diyar Garip Muhammed öldürüldü. Terör örgütünün sözde ana karargahının bulunduğu Kandil’de düzenlenen operasyonda ilk defa üst düzey bir terörist öldürüldü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim