Televizyon

Misafir dizisi yolun sonuna geldi!

Hazal Kaya ve Buğra Gürsoy gibi Türkiye’nin önemli oyuncularından yer aldığı Misafir dizisinin ekranlarda daha uzun soluklu kalması bekleniyordu. Ancak ilk 4 bölüm ile izlenmesi oranlarında istenen seviyelere gelemeyen dizi, bu nedenle final kararı alınmasına neden oldu. 5. bölümünün yayınlanması ile birlikte ekranlara veda edecek olan Misafir dizisinin final fragmanı paylaşıldı.

Misafir final yayınlandı

Final bölümünün yayınlanacak olması resmi bir şekilde duyurulduğundan dolayı diziye ilgi duyan ve izlemek isteyen milyonlarca kişi de büyük bir üzüntü yaşadı. Yeni bölümünde neler olacağı, tüm gerçeklerin ortaya çıkması ile birlikte Erdem’in geçmiş karşısında neler yaşayacağı, Gece’nin hayatına Güneş olarak devam edebilmek için Gece’nin suçlarının bedelini ödeyip ödemeyeceği yeni bölümde netlik kazanacak.

Erdem ve ailesi ile tanıştıktan sonra ilk defa kendisini güvende hisseden ve sevildiğinin farkına varan Gece, alacağı karar nedeniyle çok zorlanacak. Yeni bölümde özellikle Güneş’in evden ayrılacak olması, çocuklarda büyük bir üzüntü yaratacak. İşte misafir dizisi final bölüm fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu