Dizi FragmanlarıTelevizyon

Milyonluk Soruyu Açtırmasına Ramak Kala Elenen Yarışmacının Annesinin Tepkisi Utandırdı

ATV'nin herkesi ekran başına toplayan yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, her Salı akşamı seyircisi ile buluşmaya devam ediyor.

Dün akşam yeni bölümü yayınlanan yarışmada, milyonluk soruyu açmaya bir adımı kalan Murat Yalçınkaya herkesi heyecanlandırdı. Soruyu yanlış bilip elenen yarışmacının annesinin verdiği tepki ise Kenan İmirzalıoğlu’nu utandırdı…

ATV’nin en sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, yıllardır televizyonun en fenomen yarışmalarından bir tanesi haline geldi.

2011 yılında Kenan Işık’ın sunuculuğunu üstlendiği program, ünlü ismin beyin kanaması geçirmesi ile pek çok sunucu değiştirdi. Selçuk Yöntem ve Murat Yıldırım’ın sunuculuğunu yaptığı Kim Milyoner Olmak İster’i, 2019 yılından itibaren ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sunuyor.

Duruşu, tavırları ve bilgi birikimiyle hem seyircilerin hem de yarışmacıların çok sevdiği Kenan İmirzalıoğlu, sempatik halleri ve iletişimiyle herkesin beğenisini toplamaya devam ediyor.

Tabii ekran başında izlemekle aynı hissi vermeyen Milyoner koltuğu, yarışmacıları bir hayli geriyor. İmirzalıoğlu ise karşısında oturan tüm yarışmacıları biraz da olsa sakinleştirmeyi başarıyor.

Her bölümde farklı yarışmacılar ve birbirinden ilginç sorular gördüğümüz Milyoner’de dün akşam dikkat çeken isimlerden bir tanesi de Recep Murat Yalçınkaya oldu.

Tüm heyecanı ile koltuğa oturan ve bir bir soruları cevaplamaya devam eden Yalçınkaya, başarılı bir performans sergileyerek takdir topladı.

Aynı zamanda sempatik tavırlarıyla dikkat çeken yarışmacı, ikinci baraj sorusuna kadar başarıyla gelmeyi başardı.

400 bin TL’lik soruya kadar ulaşan Recep Murat Yalçınkaya’yı zorlayan soru, ‘Fransa’nın en uzun kara sınırı hangi ülkeyledir?’ oldu.

Uzun uzun düşünmesinin ardından soruya “D – Almanya” cevabını veren Recep Murat Yalçınkaya’nın yüzü maalesef gülmedi.

Sorunun doğru cevabı ‘C – Brezilya’ olacaktı. Başarılı adımlarla bu soruya kadar gelen Yalçınkaya, eğer doğru cevabı verebilseydi 1 milyon TL’lik büyük ödül sorusunu açtırabilecekti.

Recep Murat Yalçınkaya soruyu yanlış bilmesi ile yarışmaya 30 bin TL ile veda etmek durumunda kaldı. Annesi ise yarışmacıya, “Keşke çekilseydin Recep! 30 Bin lirayla mı veda ediyor?” dedi.

Kenan İmirzalıoğlu anne-oğul arasında geçen sohbeti dinlerken kendisine de ufak bir taş atıldı.

Yarışmacının annesinden “Azmış Kenan bey! Canı sağ olsun” sözlerini duyan İmirzalıoğlu, bir yandan gülerken bir yandan yüzünü kapatmaya çalıştı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/milyonluk-soruyu-actirmasina-ramak-kala-elenen-yarismacinin-annesinin-tepkisi-utandirdi-1169794

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu