Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar Kuvvet Komutanları ile birlikte Şanlıurfa’ya gitti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Kuvvet Komutanları ile birlikte bölgedeki birliklerde denetleme ve incelemelerde bulunmak üzere Şanlıurfa'ya gitti.

16.08.2019 - 11:39
16.08.2019 - 13:08
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Genelkurmay Başkanı Orgeneral Yaşar Güler, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Ümit Dündar, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz ve Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal ile birlikte Şanlıurfa’ya gitti. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın Kuvvet Komutanları ile birlikte bölgedeki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulunacağı öğrenildi.

GAP havalimanına indi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve Türk Silahlı Kuvvetleri’nin komutanı yüklemesi Şanlıurfa’da GAP Havalimanı’na indi. Bakan ve kuvvet komutanlarını Vali Abdullah Erin, ikinci ordu komutan vekili Korgeneral Sinan Yayla ve diğer yetkililer karşıladı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim