Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar CHP Genel Merkezinde Kılıçdaroğlu’nu Ziyaret Etti

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyareti sırasında Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Fatih Öztürk ve Genel Başkan Yardımcısı Ünal çeviköz de eşlik etti. Görüşmede S-400 teslimatı ve F-35’lerle ilgili Son gelişme daha başta olmak üzere yeni askerlik sisteminin ve ABD ile olan ilişkileri konusu olduğu öğrenildi. Milli Savunma Bakanı […]

24.06.2019 - 19:50
24.06.2019 - 19:50
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyareti sırasında Genel Başkan Yardımcısı ve Parti sözcüsü Fatih Öztürk ve Genel Başkan Yardımcısı Ünal çeviköz de eşlik etti. Görüşmede S-400 teslimatı ve F-35’lerle ilgili Son gelişme daha başta olmak üzere yeni askerlik sisteminin ve ABD ile olan ilişkileri konusu olduğu öğrenildi. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu arasındaki görüşme bir saatten uzun sürdü.

Savunma ve Güvenlik Konusunda Bilgilendirdik

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, görüşme sonunda yaptığı açıklamada savunma ve güvenlik konusunda siyasi parti genel başkanları ile bir araya geldiklerini belirterek, yapılan çalışmalar hakkında genel başkanları bilgilendirdiklerini söyledi. Yeni Askerlik sistemi ve diğer güvenlik konuları hakkında genel başkanların görüşlerini ve değerlendirmelerini aldıklarını belirten Hulusi Akar, bunlardan yararlanma minivali üzerinde çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim