Milli futbolcu Enes Ünal’ın vize sorunu çözüldü yarın kulübünün kampına katılacak

Milli futbolcu Enes Ünal, ABD vizesinin çıkmamasından dolayı Madrid'de kalmıştı. Genç futbolcunun vize probleminin çözüldüğü ve yarın pasaportunu alarak kulübünün kamp yaptığı ABD'nin Kaliforniya eyaletine gideceği öğrenildi.

14.07.2019 - 21:42
14.07.2019 - 21:42
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Milli futbolcu Enes Ünal, forma giydiği İspanya La Liga ekiplerinden Real Valladolid’in sezon öncesi kamp yeri olarak seçtiği, ABD’nin Kaliforniya eyaletinde gitmek için yola çıktı. Ancak Enes Ünal, yapılan girişimlere rağmen vizesi yetişmeyince İspanya’nın başkenti Madrid’de kaldı. Milli futbolcu geçtiğimiz hafta İspanyol kulübüyle sözleşme imzalamış ve ABD vizesini almıştı. Ancak pasaportu geçtiğimiz Cuma akşamı posta ile gönderildiği için yarın sabah alacağı öğrenildi.

Pasaportunu alır almaz yola çıkacak

Enes Ünal’ın zaman sorunu yüzünden vizesinin yetişmediği öğrenilirken, yarın pasaportunu aldıktan hemen sonra yola çıkacağı ve ABD’ye giderek yeni takımı Real Valladolid’in kampına katılacağı öğrenildi. Konu hakkında 12 Temmuz Cuma günü açıklama yapan İspanyol Kulübü ise, ABD Büyükelçiliği’nin başlangıçta onay verdiğini ancak Enes Ünal için kesin vizenin henüz çıkmadığını, vize alımındaki engellemenin kalkması durumunda seyahat edebileceğini ve en kısa sürede takıma dahil olması için girişimlerin devam ettiğini söylemişti.

Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim