Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’tan çocuklara okullarda köpek müjdesi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, barınaktan alınan ve Bakanlığın bahçesinde bakılan 'Pergel' isimli köpekle oynarken çekilmiş fotoğrafını paylaştı. Bakan Selçuk, okulların da barınaktan köpek alabilmesi için çalışma başlattıklarını söyledi.

22.07.2019 - 10:15
22.07.2019 - 11:10
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, barınaktan sahiplendikleri ve bakanlığın bahçesinde baktıkları ‘Pergel’ isimli köpeğin fotoğrafını Sosyal medya hesabından paylaşarak öğrencilere Müjde verdi. Yaptığı paylaşımda köpeği barınaktan sahiplendiklerini söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okulların da barınaktan köpek sahiplenme bilmesi için çalışma başlattıklarını duyurdu. Bakan Selçuk paylaşımın devamında, “Emin olun, müfredata hayvan sevgisine dair bir yazı koymakla, okul bahçesine çocuğun seveceği, günaydın diyeceği bir can koymak arasında, “sevgi” kadar büyük bir fark var.” ifadelerini kullandı.

Yakında başlayacak

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk tarafından duyurulan yeni uygulamanın yakında okullarda başlaması bekleniyor. Okullar da artık barınaktan köpek sahiplenebilecek ve çocuklar okul bahçesinde köpekle birlikte büyüyecek.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim