Migros ve ŞOK 900 Personel Alımı Yapacak

2019 yılı personel alımı ilanları yayınlanmaya başladı. İŞKUR üzerinden ilk yayınlanan ilanlar Migros ve şok tarafından oldu. Migros 2019 yılı personel alımı ilanı detayları neler? Şok 2019 personel alımı ile kaç kişi olacak? Migros ve çok 900 personeli alımı şartları neler?
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
8 Ocak 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Migros ve Şok 2019 yılı personel alımı ilanı mayınladı. İŞKUR personel alımları üzerinden yayınlanan ilanlar da 900 personel alımı yapılacağı duyuruldu. İlanlara başvuru yapmak isteyen adayların ortaokul lise Önlisans ve Lisans mezunu olmaları gerekiyor.

ŞOK MARKET 2019 PERSONEL ALIMI

İŞKUR ilanları üzerinden Şok Market tarafından yayımlanan ilana göre 300 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Şok Market’in İŞKUR sitesinde yayınlanan 4783671 numaralı İlanında İstanbul Anadolu Yakası şok mağazalarına ilkokul mezunu 150 kasiyer alınacağı belirtildi. Şok Market’in personel alımı ilanı şartları şu şekilde;

  • Mağazacılığı meslek edinip kariyer hedefleyen;
  • İstekli ve motivasyonu yüksek,
  • Zorluklarla başa çıkabilecek,
  • İletişim becerisi gelişmiş,
  • Titiz ve disiplinli,
  • Planlı ve Azimli,
  • Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da 3 yıl tecilli,
  • Alım Yapılacak mağazaya yakın lokasyonda ikamet eden

Yukarıdaki nitelikleri taşıyan adaylar 30 Ocak 2019 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden Şok Market 150 kasiyer alımı ilanı için başvuru yapabilirler.

Şok Market tarafından İŞKUR üzerinden iki açılan ilan ise Avrupa Yakası’nda bulunan mağazalarda görevlendirilmek üzere 150 personel alımı ilanı oldu. Aynı niteliklerin arandığı ilanı son başvuru süresi de yine 30 Ocak 2019 tarihli olarak belirlendi.

MİGROS 2019 PERSONEL ALIMI İLANI

Migros 2019 personel alımı ilanı da İŞKUR internet sitesi üzerinden yayınlandı. Yayımlanan ilana göre Migros 600 personel alımı yapacak. İlk yayınlanan ilanda En az ilkokul mezunu 300 kasiyer manav reyon görevlisi satış elemanı ve kasap aranıyor. Adayların başvuru yapacakları bölgeye yakın olmaları şart. Migros 300 personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 12 Ocak 2019. Migros yine İŞKUR üzerinden yayınladığı başka bir ilanda da 300 personel alımı yapacak. Az ortaokul mezunu personel arayan Migros personelleri Kasap manav reyon görevlisi kasiyer ve satış elemanı olarak değerlendirecek. İkinci ilanı başvuru yapacak olan adayların tecrübeli ya da tecrübesiz olması fark etmiyor. Aranan tek şart İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan mağazalara yakın ikamet etmek.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com