Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Mide ameliyatı geçiren Deniz Seki 28 günde 10 kilo birden verdi

Deniz Seki, kiloları nedeniyle geçtiğimiz yıllarda mide ameliyatı geçirmiş ve kilo vermişti. Ancak kilolarımı yeniden geri almaya başlayan başarılı şarkıcı spora binlerce lira ödeyerek 10 kilo birden vermeyi başardı.
Eklenme:
 Mide ameliyatı geçiren Deniz Seki 28 günde 10 kilo birden verdi

Türkiye’de pandemiden sonra normalleşme sürecinin başlaması ile birlikte yoğun bir konser temposu içerisinde giren Deniz Seki Bodrum’da sahne aldı. Dekolteli kırmızı elbisesi ile sahnede göz kamaştıran Deniz Seki verdiği kilolarla da dikkatleri üzerine topladı. 28 gün içinde nasıl 10 kilo verdiğini sahnede anlatan Deniz Seki daha önce mide küçültme operasyonu geçirdiğini belirtirken uzun bir süredir yaşam koçu Şeyda Coşkun ile birlikte çalıştığını ve egzersiz yaptığını bu sayede yaklaşık 10 kilo verdiğini söyledi.

Kuş gibi hafifledi

Fazla kilolarını verdikten sonra kuş gibi hafiflediğini söyleyen Deniz Seki, yüzüne renk geldiğini ve sağlıklı kalmak için mutlaka Spor yapmak gerektiğini söyledi. Deniz Seki geçtiğimiz yıllarda mide küçültme ameliyatı geçirerek kilo vermiş ancak Daha sonrasında verdiği kiloları geri almaya başlayınca yaşam koçu Şeyda Coşkun ile birlikte çalışmaya başlamıştı. Kilolarından kurtulmak için yaşam koçuna binlerce lira ödeyen Deniz Seki 28 günde 10 kilo vermeyi başardı.

Sahnede fırtına gibi esti

Pandemi sonrasında Bodrum’da sahne alan Deniz Seki İyisin Tabi şarkısı ile konserine başlarken yaklaşık 2 saat boyunca sahnede kaldı. Kendi şarkılarının yanı sıra Sezen Aksu, Ahmet Kaya ve Yıldız Tilbe gibi isimlerin şarkılarında seslendiren Deniz Seki kendisine hayran bıraktı. Masal şarkısı ile konserini sonlandıran Deniz Seki’yi hayranları dakikalarca ayakta alkışladı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Skandal gelin adayı Naz Mila kalça estetiği operasyonunu sansürsüz paylaştı
12 10 2020 - 16:09
Eyşan rolü üstüne yapışan Cansu Dere Sadakatsiz’de aldatılan kadını oynadı TT oldu
8 10 2020 - 15:39
Beyazıt Öztürk Beyaz Show için tarih verdi: 15-20 gün içinde netleşir
8 10 2020 - 09:47
Survivor Sercan Yıldırım ve Aycan Yanaç aşk iddialarına yanıt verdi
5 10 2020 - 11:09
Koronavirüse yakalandı denilen Şeyma Subaşı test sonucunu Instagram’da paylaştı
4 10 2020 - 09:53
Damla Ersubaşı paylaştı, Ece Üner’i makyajsız görenlerin ağzı açık kaldı
4 10 2020 - 09:39
Yorum Yap