Metin Uca Espiri Yapmaya Çalışırken Büyük Pot Kırdı Başörtülüleri ve Kadınları Hedef Aldı

İstanbul'da yenilenen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinin ardından Ekrem İmamoğlu dün mazbatasını aldı ve bugün İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde mesaiye başladı.

28.06.2019 - 15:02
28.06.2019 - 16:57
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Ekrem İmamoğlu’nun göreve başlamasıyla birlikte en çok merak edilen konulardan biri İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının işten çıkarılıp çıkarılmayacağıydı. Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışanlarına dokunmayacağım söylese de bir yandan kendisinin kadrosu olduğunu söyleyerek gözdağı vermeyi ihmal etmedi. Bu konuda Metin Uca’nın yaptığı espri ise sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Kadınları ve Başörtülüleri Hedef Aldı

Sosyal paylaşım platformu twitter üzerinden bir paylaşım yapanlar Metin Uca, gönderisine Lübnan asıllı başörtülü bir kadının fotoğrafını ekledi. Ekrem İmamoğlu’nun her şeyine destek verdiğini fakat göreve başladığı ilk gün İspark yöneticisi Kübra Nur Beyrutlu’yu görevden alınmasını anlayamadığını söyleyen Metin Uca, espiri yaptığını zannederek aslında başörtülüleri nasıl hedef aldığını sosyal medya hesabından gösterdi.

İşte Metin Uca’nın o paylaşımı;

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim