Metin Hara’dan Ayrılan Dünyaca Ünlü Model Adriana Lima Türk İş Adamı Emir Uyar ile Yakalandı

Dünyaca ünlü model Adriana Lima Türklerden vazgeçemiyor. Daha önce yazar Metin Hara ile aşk yaşayan ünlü model bu defa da Türk işadamı Emir Uyar ile el ele görüntülendi.

08.07.2019 - 19:32
08.07.2019 - 21:38
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Adriana Lima ve Metin Hara aşkı Türkiye’nin magazin gündemine bomba gibi düşmüş ve çok uzun süre konuşulmuştu. Çift hakkında defalarca ayrılık haberleri çıkmış, ancak Metin Hara bu iddiaları sürekli olarak yalanlamıştı. Metin Hara ve Adriana Lima ilişkisi 1 yıl sonra bitti. Aşk acısını çabuk atlatan ünlü model Adriana Lima bir kez daha Türk sevgili yaptı. Ünlü modelin, Venedik’te de şubesi bulunan bir oteller zincirinin sahibi olan Emir Uyar ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Çift, birlikte yaptıkları Mikanos tatili sırasında görüntülendi.

El Ele Görüntülendiler

Adriana Lima ve Türk işadamı Emir Uyar, Yunanistan’ın tatil cenneti Mykonos’ta el ele görüntülendi. Birlikte yakalanan sevgililerin panik yapmaması ve fotoğraf çekilmesine tepki göstermemesi de dikkatlerden kaçmadı. Emir Uyar ve Adriana Lima’nın birlikte olduğu haberleri yabancı basında da yer aldı. Ünlü çiftin İtalya’da bir akşam yemeği sırasında da fotoğraflandığı ortaya çıktı.

Emir Uyar Kimdir?

Adriana Lima ile birlikte görüntülenen işadamı Emir uyar, İtalya’nın Venedik şehrinde de şubesi bulunan bir oteller zincirinin sahibi. Venedik de şube açan Emir Uyar bir parti düzenlemiş ve partiye çok sayıda ünlü isim katılmıştı. Bu dönem Emir Uyar ve partiye katılan Lindsay Lohan’ın sevgili olduğu da öne sürülmüştü.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim