Meteoroloji’den Marmara Bölgesi’nde bazı iller için gök gürültülü sağanak yağış uyarısı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmelere göre Marmara Bölgesi'nde birçok şehirde sağanak yağış etkili olacak. Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ çevrelerinde yağışlar yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde görülecek.

30.07.2019 - 10:52
30.07.2019 - 11:14
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nün internet sitesi üzerinden verilen bilgilere göre Marmara Bölgesi’nde bugün hava sıcaklıklarında önemli bir değişiklik beklenmiyor. Hava sıcaklıkları mevsim normalleri civarında seyrederken bazı yerlerde ise yer yer mevsim normallerinin üzerine çıkacak.

Sağanak yağış geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından verilen bilgilere göre bugün öğleden sonra bölgede Kırklareli, Edirne ve Tekirdağ çevreleri ile İstanbul Avrupa Yakası’nda sağanak yağış geçişleri bekleniyor. Sağanak yağışların yer yer gök gürültülü sağanak şeklinde olacağı tahmin ediliyor. Bölgede Rüzgar ise kuzey ve Kuzeydoğu yönlerden hafif ara sıra orta şiddette esecek. Sağanak yağış beklenmesine rağmen bölgede hava sıcakları mevsim normallerinde zaman zamanda mevsim normallerinin üstünde seyredecek.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim