Meteoroloji İstanbul’un Avrupa Yakası ile Edirne ve Kırklareli için öğleden sonra sağanak yağış uyarısı yaptı

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi’nde İstanbul’un Avrupa Yakası, Kırklareli ve Edirne çevreleri için öğleden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu. Hava sıcaklıkları değişmeyecek Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan son bilgilere göre, bölgede hava sıcaklıklarında herhangi bir değişiklik yaşanmayacak. Mevsim normalleri civarında seyredecek olan sıcaklıkların yanı sıra parçalı bulutlu bir […]

03.08.2019 - 10:40
03.08.2019 - 10:40
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Meteoroloji Genel Müdürlüğü Marmara Bölgesi’nde İstanbul’un Avrupa Yakası, Kırklareli ve Edirne çevreleri için öğleden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış uyarısında bulundu.

Hava sıcaklıkları değişmeyecek

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü’nün internet sitesinde yer alan son bilgilere göre, bölgede hava sıcaklıklarında herhangi bir değişiklik yaşanmayacak. Mevsim normalleri civarında seyredecek olan sıcaklıkların yanı sıra parçalı bulutlu bir hava hakim olacak. Edirne ve Kırklareli çevreleri ile İstanbul’un Avrupa yakasının Kuzey kesimlerinde öğleden sonra yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağış geçişleri görülecek. Bölgede rüzgar ise güney yönlerden öğleden sonra zamanla Kuzeyli yönlerden orta kuvvette esecek.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim