Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz’ın intiharı

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz'ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz'ın evinde silahla başından vurulmuş olarak intihar ettiği ifade edildi.

16.12.2017 - 12:36
16.12.2017 - 12:36
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu Yavuz Yılmaz’ın evinde silahla başından vurulmuş olarak intihar ettiği belirlendi. Olayın yankıları tüm hızıyla devam ederken Amerika’da bulunan Mesut Yılmaz’ın da acilen ülkeye geri dönmek üzere yola çıktığı belirtildi.

Bir zamanlar başbakanlık yapan Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu olan 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz’ın Beykoz’daki evinde başından vurulmuş halde odasında bulundu. Evindeki yatağında bulunan Yavuz Yılmaz’ın ölüm nedeni olarak ise şimdilik intihar gösteriliyor. Yavuz Yılmaz’ın silahla başından kendisini vurmak sureti ile intihar ettiği ifade ediliyor.

Olay yerinde yapılan ilk incelemelerde polis ekipleri operasyonlarını devam ettirirken Mehmet Yavuz Yılmaz’ın evinde intihar ettiği şüphesi üzerinde duruluyor. Eşinin tedavisi için ABD’de bulunduğu belirlenen baba Mesut Yılmaz ise ilk uçakla Türkiye’ye dönmek üzere yola çıktı. Mehmet Yavuz Yılmaz’ın silahla intihar ettiği fakat son gelen iddialarda ise kendisinin bir silahlı olmadığı belirtildi.

Yavuz Yılmaz Kimdir?

Türkiye Cumhuriyeti’nin eski başbakanı Mesut Yılmaz’ın büyük oğlu olan Yavuz Yılmaz, 1979 yılında dünyaya geldi. Sunucu Neşe Sapmaz ile nişanlanan Yavuz Yılmaz, 3 yıl birlikteliğin ardından ilişkisine son vermişti.

Beykoz Konakları’ndaki evinin yatağında ölü bulunan 38 yaşındaki Yavuz Yılmaz, ünlü spikerlerden Neşe Sapmaz ile bir süre aşk yaşamış ve ardından da nişanlanmışlardı. Kameralardan uzak bir yaşam sürmeyi her zaman kendisine yakıştıran Yılmaz’ın Neşe Sapmaz ile evlenecekleri beklenirken şok eden ayrılıktan ötürü bayağı bir sarsıldığı ifade edilmişti.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim