Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz ölüm haberini aldı

Mesut Yılmaz eşi Berna Yılmaz ile birlikte oğlu Yavuz Yılmaz'ın ölüm haberini aldı ve adeta yıkıldı.

16.12.2017 - 22:16
16.12.2017 - 22:49
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Mesut Yılmaz oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberini sonunda aldı. Başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz sonunda İstanbul’a indi ve gelir gelmez oğullarının acı haberi ile sarsıldılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Mesut Yılmaz’ı telefonla arayarak taziyelerde bulundu.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz’ı taşıyan uçak sonunda ABD’den İstanbul’daki Atatürk Havalimanı’na inişini gerçekleştirdi. Büyük oğulları Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberini havalimanında alan Mesut Yılmaz ile Berna Yılmaz resmen yıkıldılar. Lons Angeles’ten akşam saatlerinde gelen uçakla Mesut Yılmaz ve eşini akraba ve dostları birlikte karşıladılar. THY’ye ait tarifeli uçakla Türkiye’ye gelen Mesut Yılmaz ve eşi aprondan araç içerisinde dışarı çıkarıldı. Yakınları ve akrabaları tarafından karşılanan Yılmaz ailesine acı haber burada verildi. Konvoy içerisinde bir de ambulans olması dikkatlerden kaçmayan bir hadise oldu.

Mesut Yılmaz Ölüm Haberini Aldı

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz gece saatlerinde kendi odasında başına dayadığı silahı ile ateş ederek kendini öldürmüştü. ABD’de olan Yılmaz çiftine ise oğullarının ölüm haberi ABD’den dönüş esnasında verilmedi. Uçağın pilotu bu durumdan haberdar edilerek içeride internetin kesildiği belirtildi. Ölüm haberi böylece Yılmaz ailesine uçakta verilmemiş oldu. İstanbul’a iniş yapıldığında ise Yılmaz ailesine büyük oğulları Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberi verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Mesut Yılmaz’ı telefonla arayarak kendisine taziyede bulundu. Akşam saatlerinde gerçekleşen telefon görüşmesinin kısa sürdüğü ifade edildi.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Etiketler
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim