Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz ölüm haberini aldı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
16 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Mesut Yılmaz oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberini sonunda aldı. Başbakan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz sonunda İstanbul’a indi ve gelir gelmez oğullarının acı haberi ile sarsıldılar. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise Mesut Yılmaz’ı telefonla arayarak taziyelerde bulundu.

Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz ve eşi Berna Yılmaz’ı taşıyan uçak sonunda ABD’den İstanbul’daki Atatürk Havalimanı’na inişini gerçekleştirdi. Büyük oğulları Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberini havalimanında alan Mesut Yılmaz ile Berna Yılmaz resmen yıkıldılar. Lons Angeles’ten akşam saatlerinde gelen uçakla Mesut Yılmaz ve eşini akraba ve dostları birlikte karşıladılar. THY’ye ait tarifeli uçakla Türkiye’ye gelen Mesut Yılmaz ve eşi aprondan araç içerisinde dışarı çıkarıldı. Yakınları ve akrabaları tarafından karşılanan Yılmaz ailesine acı haber burada verildi. Konvoy içerisinde bir de ambulans olması dikkatlerden kaçmayan bir hadise oldu.

Mesut Yılmaz Ölüm Haberini Aldı

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın oğlu Yavuz Yılmaz gece saatlerinde kendi odasında başına dayadığı silahı ile ateş ederek kendini öldürmüştü. ABD’de olan Yılmaz çiftine ise oğullarının ölüm haberi ABD’den dönüş esnasında verilmedi. Uçağın pilotu bu durumdan haberdar edilerek içeride internetin kesildiği belirtildi. Ölüm haberi böylece Yılmaz ailesine uçakta verilmemiş oldu. İstanbul’a iniş yapıldığında ise Yılmaz ailesine büyük oğulları Yavuz Yılmaz’ın ölüm haberi verildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise Mesut Yılmaz’ı telefonla arayarak kendisine taziyede bulundu. Akşam saatlerinde gerçekleşen telefon görüşmesinin kısa sürdüğü ifade edildi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com