Mesut Yılmaz taziye konuşmasında duygulandırdı

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
24 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Büyük oğlu Yavuz Yılmaz’ın ölümünden sonra ilk kez konuşan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz oldukça kötü göründü. Oğlunun intihar ederek yaşamını son vermesine bir anlam ifade edemeyen Mesut Yılmaz, “Allah’a biz hiçbir zaman isyan etmeyeceğiz. Onu bizden aldı biliyoruz. Ona biat etmeye ve onun yanında olmaya her zaman devam edeceğiz. dedi.

Mesut Yılmaz’ın taziye sırasında çok zor ayakta durduğu gözlemlenirken yaptığı konuşma sırasında hem kendisi hem de yanındakileri duygulandırdı. Herkese karşı kendini sorumlu hisseden Mesut Yılmaz, yaşattığı duygu dolu anlarla sosyal medyadan da destek aldı.

Mesut Yılmaz’dan Duygulandıran Konuşma

Eski başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın oğlu, Mehmet Yavuz Yılmaz geçtiğimiz hafta Cumartesi Beykoz’daki evlerinde kafasına tek kurşun sıkarak yaşamına son vermiş ve herkesi üzmüştü. Aile’de bu acı haberi ABD’den İstanbul’a döndükleri esnada havalimanında almış daha önceden kendilerine haber verilmemişti. Yılmaz ailesini bu zor dönemlerinde yalnız bırakmayan dostu ve arkadaşları taziyelerini sundu. Mesut Yılmaz’ın bu taziyelerden birinde yaptığı konuşma ise herkesi duygulandırdı.

Mesut Yılmaz, “Bazen unutmak zorunda kalsak da acılar bazen yüreğimizi deşmeye yeterli oluyor. Bizde şu anda bu imtihanlardan bir tanesinden geçiyoruz. Siz dostlarımız yanımızda olduğunu sürece bu zor günleri de atlatacağımızdan eminiz. Onu bize veren Allah kendisini geri aldı. Biz halem ona şükretmeye devam edeceğiz. Artık ailemle dolu gelecek günlerimiz hakkında planlar yapacağız.” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com