Mesut Özil’e bıçaklı saldırıya ilişkin 2 Türk gözaltına alındı

Arsenal’de forma giyen Türk asıllı alman futbolcu Mesut Özil, takım arkadaşı Sead Kolasinac ve eşi Amine Gülşe ile birlikte bıçaklı saldırıya uğramıştı. Bıçaklı saldırı olayıyla ilgili 2 Türk’ün gözaltına alındığı öğrenildi.

11.08.2019 - 19:15
12.08.2019 - 11:58
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

İngiliz Sun gazetesinde yer alan habere göre bıçaklı saldırının ardından Mesut Özil ve arkadaşı Kolasinac için 24 saatlik polis koruması verildi. Olayla ilgili polisin soruşturması sürerken, bu soruşturma kapsamında Arsenal takımı da iki futbolcuyu Premier Lig’de Newcastle United ile yapılacak olan maçın kadrosuna almadı.

Londra’da kalmaları gerekiyordu

İlgili soruşturmanın detaylı şekilde devam ettiği öğrenilirken soruşturma nedeniyle bu hafta için böyle bir karar alındığı ifade edildi. Aynı zamanda takım deplasmana gittiği için Mesut ve takım arkadaşı Kolasinac’ın Londra’da kalması gerektiği de gelen bilgiler arasında yer aldı.

2 Türk gözaltına alındı

Bu saldırı kapsamında 2 Türk vatandaşının gözaltına alındığı öğrenilirken, soruşturmanın detayları doğrultusunda her iki oyuncunun da 24 saat gözetimde olacakları belirtildi. Londra polisinin kayıtlarına göre 2 futbolcuya düzenlenen saldırı son derece ciddi bir durum. Bıçaklı bir saldırı olması nedeniyle can kaybının da olabileceği soruşturmada göz önünde bulunduruluyor.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim