Mesut Özil ve takım arkadaşının bıçakla saldırı sonrası sığındıkları restoranın sahibi o dehşeti anlattı

Arsenal'de forma giyen Mesut Özil yakın arkadaşı Sead Kolasinac'ın İngiltere'nin başkenti Londra'da geçtiğimiz günlerde bıçaklı saldırıya uğramıştı. İki futbolcunun saldırı girişimi sonrasında sığındıkları restoranın sahibi Yağmur Çiçek o anları anlattı.

27.07.2019 - 22:45
28.07.2019 - 11:31
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Arsenal’in Türk asıllı Alman futbolcusu Mesut Özil ve Bosna Hersek’te takımı arkadaşı Sead Kolasinac perşembe Londra’da gaspçıların bıçaklı saldırısına uğramıştı. Saldırı sonrası iki futbolcunun sığındıkları restoranın sahibi Yağmur Çiçek yaşananları anlattı.

Telefon açıp  polis çağırın dediler

Yağmur çiçek olayın orada başlamadığını belirterek iki futbolcunun 5 gibi kendilerine ulaşarak polis çağırmalarını istediklerini ve restoranın önüne çıktıklarında ise Mesut Özil’in zaten restoranın önünde arabayı park etmiş şekilde olduğunu dile getirdi. Haberlerde de o fotoğrafların çıktığını belirten Çiçek, İki kişinin motosikletle futbolcuları takip ettiğini ve arabanın üstüne taş atarak tacizde bulunduklarını söyledi.

Amine Gülşe de arabadaydı

Mesut Özil’in eşi Amine Gülşe’nin de arabada olduğunu belirten Çiçek, çok korktuğunu dile getirdi. Mesut Özil’in sakin olduğunu arabadan çıkarak etrafa bakıldığını ve haklı olarak Amine Gülşe’nin korktuğunu belirten çiçek kendisinin de Amine Gülşe için çok üzüldüğünü ifade etti. Mesut ve Amine Çiftçi ile Yeni tanışmadıklarını belirten Yağmur Çiçek, “Onları biz çok seviyoruz. Biz yeni tanışmıyoruz, ‘aile gibiyiz’ desek yeridir. Ben Mesut’u çocuğum gibi seviyorum, defalarca kendisine de söyledim. Elimden bir şey gelseydi yani bir tek canımı vermeyebilirdim. Hanımını da olsun, diğer çocuk da çok özel birisi, onu da çok seviyoruz, çok saygılı bir çocuk.” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim