Televizyon

Mesut Özil Londra’da bıçaklı saldırı sırasında büyük korku yaşayan eşi Amine Gülşe için güvenlik önlemlerini arttırdı

Türk asıllı Alman futbolcu Mesut Özel geçtiğimiz hafta Londra’da eşi Amine Gülşe ve takım arkadaşı Sead Kolasinac ile birlikte arabasını çalmak isteyen hırsızların bıçaklı saldırısına uğramıştı. Arsenalli futbolcu Mesut Özil bir daha başlarına böyle tatsız olaylar gelmemesi için güvenlik önlemlerini arttırdı.

Eşine koruma tuttu

Başarılı futbolcu yaşadıkları korku dolu olayın ardından eşi Amine Gülşe ile birlikte Londra’da yaşadıkları evlerin önüne özel korumalar ile adeta güvenlik çemberi kurdurdu. Eşinin daha rahat yaşamasını isteyen Mesut Özil aynı zamanda yaşanan olay sırasında korku dolu anlar yaşayan Amine Gülşen’in bir kez daha aynı durumla karşı karşıya kalmasını istemiyor. Eşine yakın koruma tutan Mesut Özil’in evde olmadığı süre boyunca eşinin yalnız kalmasını istemediği bu nedenle yakın korumanın Amine Gülşe’yi bir an olsun yalnız bırakmayacağım öğrenildi. Güzel oyuncu Mesut Özil yanında olmadığı sırada nereye giderse gitsin korumalar eşlik edecek.

Bıçaklı saldırıya uğramıştı

Mesut Özil yanında takım arkadaşı ve eşi olduğu sırada geçtiğimiz hafta Londra’da bir restoranın önünde kendilerini takip eden hırsızların bıçaklı saldırısına uğramıştı. Olayda hiç kimse yara almazken arabanın içinde bulunan Amine Gülşe büyük korku yaşamıştı. Mesut Özil ve Amine Gülşen’nin yaşadığı bu korkunun ardından güvenlik önlemlerini arttırdıkları öğrenildi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu