Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Merve Boluğur’un gizemli sevgilisi Acemi Cadı Toygar çıktı! İkili yıllar sonra kavuştu

Ünlü oyuncu Merve Boluğur karantina döneminde yaptığı paylaşımlarla adından çok söz ettirmişti. Murat Dalkılıç ile ayrıldıktan sonra birçok isimle adı aşk dedikodularına karışan Merve Boluğur yeni bir ilişkiye yelken açtığını dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Güzel oyuncu gizemli sevgilisi ile daha sonra el ele görüntülendi.
Eklenme:
 Merve Boluğur’un gizemli sevgilisi Acemi Cadı Toygar çıktı! İkili yıllar sonra kavuştu

Şarkıcı Murat Dalkılıç ile olan evliliği geçtiğimiz yıllarda noktalayan Merve Boluğur, uzun süre boyunca yalnız kalmıştı. Murat Dalkılıç’ın sevgilisi Hande Erçel ile ayrılması Merve Boluğur hayranlarının yeniden bir araya gelirler mi sorularını gündeme getirirken güzel oyuncudan hiç beklenmeyen bir hamle geldi. Sosyal medya hesabından yeni sevgilisi ile birlikte fotoğrafını paylaşan Merve Boluğur kalp emojisi koymayı ihmal etmedi. Sevgilisinin yüzünü fotoğrafta göstermeyen güzel oyuncu daha sonra Çeşme sokaklarında sevgilisi ile birlikte el ele görüntülendi.

Gizemli sevgili merak konusu oldu

Merve Boluğur’un el ele görüntülendiği sevgilisinin kim olduğumu merak konusu olurken sosyal medyada bu kişinin Acemi Cadı dizisinde Toygar karaktrerine hayat veren Kaan Yılmaz olduğu iddia edildi. Sosyal medya kullanıcıları fotoğraflarının yayınlanmasının ardından “Toygar yıllar sonra Ayşegül’e kavuştu” yorumlarını yaptı.

Acemi Cadı Toygar kimdir?

Acemi Cadı Toygar karakterine hayat veren oyuncu Kaan Yılmaz 20 Ekim 1984 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Rus dili ve edebiyatı bölümünden mezun olan Kaan Yılmaz, Adile Naşit deneme sahnesinde oyunculuk eğitimi almıştır. Kaan Yılmaz oyunculuk hayatına ise ilk olarak 2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde süzme karakteri ile başlamıştır.

Murat Dalkılıç ve Hande Erçel ayrılmıştı

Merve Boluğur’un eski işi Murat Dalkılıç sevgilisi Hande Erçel ile geçtiğimiz günlerde ayrılmış güzel oyuncunun sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımların bu ayrılıkla ilgili olduğu iddia edilmişti. Ancak ayrılıktan birkaç gün sonra Merve Boluğur’un sevgilisi ile ortaya çıkması iddiaları çürüttü.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Demet Akalın’ın 6 yaşındaki kızı Hira ölümden döndü! Üstüne büyük cam düştü
12 09 2020 - 11:04
Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den ayrıldı mı? Yerine gelecek isim bile belli
11 09 2020 - 15:16
Arka Sokaklar Hüsnü Çoban koronadan öldü mü? Özgür Ozan sağlık durumu
11 09 2020 - 10:23
FOX TV Sen Çal Kapımı dizisinden reytingleri uçuracak transfer
10 09 2020 - 15:18
Fatih Portakal FOX’u bırakmak için 10 milyon Dolar aldığı iddiasına yanıt verdi
10 09 2020 - 11:50
Beren Saat’in isteği Netflix’e kural bozdurdu
9 09 2020 - 17:57
Yorum Yap