Magazin

Mert Yazıcıoğlu’nun Yakın Arkadaşı Kubilay Aka, Afra Saraçoğlu’na Yaptığı Göndermeyle Gündemde!

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir ilişkisi hakkında konuşulanların bir türlü sonu gelmiyor! 'Yılın aşk bombası' olarak anılan bu ilişki hem sosyal medyada hem de ünlüler arasında sık sık gündemimize geliyor.

Afra Saraçoğlu’nun eski sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı Kubilay Aka, bu ilişkiyle ilgili söyledikleriyle gündem oldu!

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu uzun bir birliktelik yaşamışlardı hatırlarsanız.

Öyle ki magazin dünyasının en sevilen, en popüler çiftleri arasında gösteriliyorlardı. Afra Saraçoğlu ise bu sezon Yalı Çapkını’nda Mert Ramazan Demir ile partner olmuştu.

Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in dizideki ilişkisi ise sadece diziyle sınırlı kalmamıştı…

İkili hakkında aşk iddiaları ortaya atılırken bu iddiaları duyanlar ‘olur mu öyle şey’ diyerek tepki göstermişlerdi. Tepkilerin sebebi ise Mert Yazıcıoğlu’nun Mert Ramazan Demir ile yakın arkadaş olmasıydı!

Met Yazıcıoğlu, Mert Ramazan Demir’den ‘arkadaş’ olarak bahsederken olaylar farklı bir boyut kazandı bile.

Saraçoğlu ve Demir’in denizde aşk yaşadığı anlar kameralara yakalanınca, iddiaları yalanlamanın da hiçbir anlamı kalmamıştı artık.

Öte yandan Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı Kubilay Aka, Mert Ramazan Demir’le bir gerginlik yaşamıştı.

Mert Yazıcıoğlu’nun yakınlıktan duyduğu rahatsızlıktan ötürü ilişkisini kendisi sonlandırdığı konuşulmuştu o dönemlerde. Henüz aşk fotoğrafları yayılmadan yakın arkadaşı Kubilay Aka’nın yaşadığı gerginlik de bu iddiaları güçlendirmişti.

Yalı Çapkını yeni sezon çekimlerinden Saraçoğlu&Demir ikilisinin fotoğrafı da gelince, magazin dünyasındaki eski dedikodular tekrar gün yüzüne çıkmış oldu.

Bu yılan hikayesine dönen aşk hikayesinde yeni bir hamle gelip gelmeyeceği merak edilirken Mert Yazıcıoğlu’nun yakın arkadaşı Kubilay Aka, yeni bir atakta bulundu!

Kubilay Aka, Eser Yenenler’in ‘Linç@’ adlı programında bu ilişkiye dair bir göndermede bulundu.

Kubilay Aka, ‘Ben arkadaşlarıma çok düşkünümdür. ‘Kimse üzülmesin’ derken bazı şeylere dahil oldum’ ifadelerini kullandı.

Eser Yenenler ise şimdiki duruma dikkat çekerek ‘Sen haklıydın’ yorumunda bulundu.

Bakalım bu ilişkide yeni bir olay olacak mı?

E merakla bekliyoruz!

Kaynak: https://onedio.com/haber/mert-yazicioglu-nun-yakin-arkadasi-kubilay-aka-afra-saracoglu-na-yaptigi-gondermeyle-gundemde-1169779

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu