Mersin’de Metil Alkol Zehirlenmesi Nedeniyle Hayatını Kaybedenlerin Sayısı 8’e Yükseldi

Mersin Toros Devlet Hastanesi'nde 12 günden bu yana metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle tedavi gören bir kişi daha hayatını kaybetti. Kentte son 3 haftada sahte alkol nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısı 8’e yükseldi.

08.07.2019 - 10:39
08.07.2019 - 11:24
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Mersin’de son 3 haftada metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle hastaneye başvuran kişi sayısı 30’a yükseldi. Hastanede tedavi altında bulunan kişilerden 7’si geçtiğimiz haftalarda hayatını kaybetti.

1 Kişi Daha Hayatını Kaybetti

Toros Devlet Hastanesi’nde 12 günden bu yana metanol zehirlenmesi şüphesiyle tedavi altında olan bir kişi daha dün hayatını kaybetti. Metil alkol zehirlenmesi şüphesiyle tedavi gören İbrahim A.’nın hayatını kaybetmesi ile birlikte kentte yaşanan ölümlerin sayısı 8’e yükseldi. Sahte içkiden zehirlendikleri şüphesiyle hastaneye kaldırılan 9 kişinin ise tedavileri sürüyor. Diğer yandan sahte içki yüzünden hayatını kaybedenlerle ilgili olarak geçtiğimiz hafta gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 7 kişiden 5’i tutuklanmıştı.

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim