Merkez üssü Çanakkale’nin Yenice ilçesi olan 3,8 şiddetinde deprem meydana geldi

AFAD’dan alınan son bilgilere göre Çanakkale'nin Yenice ilçesinde saat 14.34 de 3.8 şiddetinde deprem meydana geldi. Sarsıntı Yenice ilçesinin yanı sıra Çanakkale merkezinden de hissedildi. Deprem nedeniyle ilçede ve Çanakkale merkezde yaşayan vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı.

31.07.2019 - 15:05
31.07.2019 - 15:05
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığından (AFAD) açıklamaya göre Çanakkale’nin Yenice ilçesinde saat 14.34 de deprem meydana geldi. Depremin merkez üssü Çanakkale’nin Yenice ilçesi olarak kayıtlara geçerken şiddeti ise 3.8 olarak ifade edildi. Depremde kayıtlara geçen herhangi bir can ya da mal kaybı olmadığı öğrenilirken vatandaşlar sarsıntı nedeniyle kısa süreli panik yaşadı. Yenice ilçesinin yanı sıra Çanakkale merkezde deprem hissedildiği öğrenildi.

Erzurum’da sallanmıştı

AFAD verilerine göre bugün 12.57’de de Erzurum’un Tekman ilçesinde 3.9 şiddetinde bir deprem meydana geldi. Erzurum’da yaşanan depremde vatandaşlar üzerinde paniğe neden olurken herhangi bir olumsuzluk oluşmadığı öğrenildi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim