Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı

Meriç İzgi kimdir? Sosyal medya dün geceden beri bu sorunun yanıtı ile çalkalanıyor. Daha önce sahiplendiğini iddia ettiği maymunun polisler tarafından alınması ile gözyaşlarına boğulan ve sinir krizleri geçiren Meriç İzgi, YouTube fenomeni Kaan Özdil ile birlikte yeni bir maymunu etkileşim için kullandı. Meriç İzgi ve Kaan Özdil en son videosunda yavru bir maymunun korkudan gözlerini kapattığı ve çığlık arttığı görülüyor. Peki Meriç İzgi kimdir? Kaç yaşında?
Eklenme:
 Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı

Meriç İzgi kimdir? Daha önce sahiplendiği maymun Koko polis ekipleri tarafından korumaya alınca sinir krizleri geçiren ve sosyal medyanın gündemine oturan Meriç İzgi bu defa haddini aştı. Polislerden maymununu geri aldığını iddia eden ancak daha sonra yeni bir maymun sahiplendi ortaya çıkan Meriç İzgi bu defa zavallı hayvanı etkileşim kazanmak için kullandı. Yalan söylediği ortaya çıkan ve şu anda üç maymunu da yasa dışı yollarla ülkeye soktuğu anlaşılan Meriç İzgi kimdir?

Meriç İzgi kimdir?

Meriç İzgi, 1996 yılında Adana’da dünyaya geldi ve YouTube’da çektiği videolarda fenomen oldu. Marmara Üniversitesi moda tasarım bölümünde eğitim almaya devam eden Meriç İzgi maymunu ile çektiği videolarla tanınırken geçtiğimiz aylarda polis ekipleri yasa dışı yollarla ülkemize getirilen maymunu koruma altına almıştı. Koko ismini verdiği maymunun polis ekipleri tarafından alınması ile sinir krizi geçiren Meriç İzgi, birkaç ay sonra maymunu geri aldığını iddia etmiş ve TikTok videoları çekmeye devam etmişti.

Etkileşim kazanmak için hayvanları kullanıyor

Ancak Meriç İzgi’nin Koko adını verdiği maymunun geri verilmediği ve koruma altında olduğu yasa dışı yollarla yeniden Türkiye’ye maymun getirdiği ortaya çıktı. Yasadışı yollarla getirilen İki maymuna da polis ekipleri tarafından el koyulması üzerine bir maymun daha getiren Meriç İzgi bu defa işi iyice Show’a döktü ve sosyal medyada çektiği video ile büyük tepki çekti. Meriç İzgi’nin YouTube fenomeni Kaan Özdil ile birlikte çektiği video sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ekim Çarşamba puanları! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
21 10 2020 - 14:59
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 14 Ekim Çarşamba Konukları kim? Ebru Polat kimdir?
14 10 2020 - 08:23
Pastırma sıcakları nedir? Pastırma yazı ne zaman başlayacak?
13 10 2020 - 10:47
Doğan Şentürk Fatih Portakal’ı çabuk sildi! Fatih Portakal gidince FOX Haber’in reytingleri yükseldi
9 10 2020 - 10:38
ABD Başkanı Trump korona oldu Simpsonlar bir kez daha TT’nin zirvesinde
2 10 2020 - 10:38
Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 2 Ekim Cuma konukları kim? Bol Eğlenceli konuklar geliyor
2 10 2020 - 09:06
Yorum Yap