Meral Akşener’den başörtülü kadınlara destek

Yorum Yap
1 dk okuma süresi
21 Aralık 2017

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, gündeme dair bazı açıklamalarda bulunarak bir FETÖ borsası içerisinde olduklarını kastederek garibanların içeri atıldığını ve zenginlerin kaçtığını söyledi. Parası olanın tahliye olduğunu belirten Akşener, Parası olmayanın içeride kaldığını ve bunların her birinin bir rüşvetten ileri geldiğini savundu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Tekirdağ’da katıldığı bir davette kadınlarla bir araya gelerek gündemi değerlendirdi. Uzun araç konvoyları eşliğinde Tekirdağ’da karşılanan Meal Akşener, bir düğün salonu içerisinde kadınların dertlerini dinledi. Bina girişi sırasında yoğun bir karşılama ile karşı karşıya kalan Akşener bu durumdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Merak Akşener’den Başörtülü Kadınlara Destek

Meral Akşener, “İYİ Parti bizim için sadece bir başlangıçtır. Bizim hareketimiz aslında bir kadın dayanışmasından ileri gelir. Adalet ve Kalkınma Partisi’nden hepinizin haberi zaten vardır. Onu kadınlar iktidara getirdi. Bir önceki dönem içerisinde de Refah Partisi’ni kadınlar iktidar yapmıştı. Şimdi sıra İYİ Parti’de. Ülkemizdeki bütün kavgalar sadece kadınlar üzerinedir. Başı örtülü kadınların yaşadığı haksızlıklar bizi buralara kadar getirdi. İYİ Parti bundan sonra kadınları iktidar sahibi yapacak.”

“Daha önce 1999 seçimlerinde bir konuşma gerçekleştirmiştim. Hakkımda o zaman bir fezleke hazırlanmıştı. Bugün bir kez daha söylüyorum. Başörtülü kadınların başörtüsünü almaya çalışanlar karşılarında beni bulur. O uzanan elleri de kırar atarım. Bazı tip erkeklere bizim ihtiyacımız yoktur. Biz kendi başımıza var olabiliriz. ” ifadelerine yer verdi.


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com