Meral Akşener’den bakanlık teklifi iddialarına net yanıt: Kesinlikle böyle bir teklif yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bakanlık teklifi ettiği iddia edilen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, konu hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

22.07.2019 - 15:14
22.07.2019 - 17:31
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Best FM Ufuk Karcı’nın gündeme dair sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisine bakanlık teklifi ettiği iddiaları hakkında konuşan Meral Akşener, kesinlikle böyle bir teklifin ya da imanın olmadığını dile getirdi.

Ak parti içindeki bir grup dedikodu çıkardı

Bakanlık iddiaları hakkında konuşan Meral Akşener, İYİ Parti Genel merkezine geçtiğimiz günlerde Bülent Arınç’ın bir ziyarette bulunduğunu ifade etti. Bülent Arınç’ın kendilerine kitap hediye etmek için geldiğini belirten Meral Akşener, aynı şekilde Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ederek kitap hediye ettiğini dile getirdi. Bu ziyaretin ardından ortaya çıkan dedikoduların peşine düştüğünü belirten Akşener, AK Parti’nin içinden bir grubun bölge dedikoduları ortaya attığını söyledi. MHP lideri Devlet Bahçeli’yi taleplerine uygun hale getirmek için kendisini ileri sürdüklerini belirten Akşener, bu dedikoduların anlamının bu olduğunu ve Bahçeli’ye mesaj göndermeye çalıştıklarını iddia etti.

Erken seçim olabilir

Erken seçim istemediklerini belirten Meral Akşener, Ak Partinin içinden 2 yeni parti çıkacağını tahmin ettiğini, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu partilere karşı tutumunun ne olacağını bilmediğini dile getirdi. Ankara’da bu kasım ayında seçim olabilir şeklinde bir kulisin döndüğünü belirten Akşener, kendisinin buna inanmadığını ancak bu seçimin erkene alınabileceğini söyledi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim