Menemen Belediyesi 286 Geçici Bahçıvan Alımı Yapacak

Menemen Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden personel alımı gerçekleştirilecek. Toplam 286 kişinin alınacağı iş için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Menemen Belediyesi Bünyesinde alınacak 286 geçici işçi toplam 5 ay 29 gün boyunca çalışacak. İzmir’in Menemen Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre Menemen Belediyesi İŞKUR üzerinden toplamda 286 Geçici Bahçıvan aşçısı yapacağını duyurdu. Engelli kişilerinde başvuracağı alımlarda toplam […]

13.03.2019 - 12:43
13.03.2019 - 12:43
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Menemen Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden personel alımı gerçekleştirilecek. Toplam 286 kişinin alınacağı iş için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Menemen Belediyesi Bünyesinde alınacak 286 geçici işçi toplam 5 ay 29 gün boyunca çalışacak.

İzmir’in Menemen Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre Menemen Belediyesi İŞKUR üzerinden toplamda 286 Geçici Bahçıvan aşçısı yapacağını duyurdu. Engelli kişilerinde başvuracağı alımlarda toplam 286 kişi belediye tarafından işe alınacak. Başvuru yapacak kişilerin başvurularını İŞKUR müdürlüklerinden veya hizmet noktalarından veya internet sitesi üzerinden yapmaları ayrıca başvuru için istenilen belgeleri eksiksiz olarak Menemen Belediyesi İŞKUR Hizmet Yetkilisi olan Dilek Ceylan’a son başvuru gününe kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

MENEMEN BELEDİYESİ GEÇİCİ İŞÇİ ALIM ŞARTLARI

1- Dış Mekan Bitkileri ve Zararlılarla Mücadele Eğitim Sertifikası

2- Çiçek Düzenleme Eğitim Sertifikası

3- Temel Bahçıvanlık Eğitim Sertifikası

4 Peyzaj Renkler ve Renk Harmonisi Eğitim sertifikalarına sahip olmak

5- Okur Yazar Olmak

 

Tüm Hakları Saklıdır. Aktif Kaynak Gösterilmeden Kopyalanamaz!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim