Menemen Belediyesi 286 Geçici Bahçıvan Alımı Yapacak

Menemen Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre 286 geçici bahçıvan işçisi alımı yapılacağı duyuruldu. Menemen Belediyesi işçi alımı geçici işçi statüsünde olup toplam çalışma süresi 5 ay 29 gün olarak belirlenmiştir. Başvurular İŞKUR il müdürlükleri ile hizmet binaları veya İŞKUR internet sitesi üzerinden yapılacaktır.
Yorum Yap
30 sn okuma süresi
13 Mart 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

Menemen Belediyesi tarafından İŞKUR üzerinden personel alımı gerçekleştirilecek. Toplam 286 kişinin alınacağı iş için başvurular İŞKUR üzerinden yapılacak. Menemen Belediyesi Bünyesinde alınacak 286 geçici işçi toplam 5 ay 29 gün boyunca çalışacak.

İzmir’in Menemen Belediyesi tarafından yayınlanan ilana göre Menemen Belediyesi İŞKUR üzerinden toplamda 286 Geçici Bahçıvan aşçısı yapacağını duyurdu. Engelli kişilerinde başvuracağı alımlarda toplam 286 kişi belediye tarafından işe alınacak. Başvuru yapacak kişilerin başvurularını İŞKUR müdürlüklerinden veya hizmet noktalarından veya internet sitesi üzerinden yapmaları ayrıca başvuru için istenilen belgeleri eksiksiz olarak Menemen Belediyesi İŞKUR Hizmet Yetkilisi olan Dilek Ceylan’a son başvuru gününe kadar teslim etmeleri gerekmektedir.

MENEMEN BELEDİYESİ GEÇİCİ İŞÇİ ALIM ŞARTLARI

1- Dış Mekan Bitkileri ve Zararlılarla Mücadele Eğitim Sertifikası

2- Çiçek Düzenleme Eğitim Sertifikası

3- Temel Bahçıvanlık Eğitim Sertifikası

4 Peyzaj Renkler ve Renk Harmonisi Eğitim sertifikalarına sahip olmak

5- Okur Yazar Olmak

 


İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz basın ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir.Gizlilik Politikası |Hakkımızda | Künye | İletişim devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com