Menajeri anlaşma tamam dedi Emre Mor transferi yalanladı: Bu adam kim

Galatasaray, Milli futbolcu Emre Mor’u bonservisinin elinde bulunduran İspanya Ligi ekibi Celta Vigo'dan satın alma opsiyonu ile 1 yıllığına kiraladı. Emre Mor’un menajerliğini yürüten WBD Menajerlik Şirketi CEO'su Erik Alonso, Galatasaray takımı ile bu konuda anlaşma sağlandığını duyurdu ancak kısa bir süre sonra Emre Mor’un yaptığı açıklama akıllarda soru işareti düşürdü.

30.07.2019 - 21:09
31.07.2019 - 11:19
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

Bir süredir Galatasaray’ın kadrosuna katmak için çaba harcadığı Emre Mor’un menajerliğini yürüten WBD Menajerlik Şirketinin CEO’su Erik Alonso, transferin tamamlandığı yönünde açıklama yaptı. Twitter hesabından Emre Mor transferi ile ilgili bir paylaşım yapan Alonso, anlaşmanın tamamlandığını ve Emre Mor’un Galatasaray kadrosuna katıldığını duyurdu.

Emre Mor’un paylaşımı akıllarda soru işareti bıraktı

Milli futbolcu Emre Mor, Erik Alonso’nun bu paylaşımı ve mesajının ardından Sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Instagram hesabından Alonso’nun mesajını paylaşan Emre Mor, “Bu adam kim?” mesajını ekledi. Emre Mor’un bu paylaşımını görenler şaşkına döndü.

Alonso yanıt verdi

Menajerlik şirketinin sahibi Erik Alonso kısa süre içerisinde Emre Mor’un bu paylaşımına yanıt vererek “Emre, benim kim olduğunu anlayacaksın. Celta ile Galatasaray arasındaki başarılı görüşmeleri ben yürüttüm. Sana sadece Galatasaray ile anlaşmak kaldı” ifadelerini kullandı.

Emre Mor gitmek için hazırlanıyor

Celta Vigo takımı ile yakından ilgilenen El Desmarque gazetesi ise Emre Mor hakkında yaptığı haberde, sezon öncesi kampta bulunan Celta Vigo takımında Emre Mor’un takım arkadaşlarıyla vedalaştığını yazdı. En azından bir sezonluk da olsa Emre Mor’un Galatasaray’da forma giyeceğini belirten gazetede, Türk futbolcunun satın alma opsiyonu ile birlikte Galatasaray’a kiralık olarak gideceğini ifade etti. Diğer yandan menajerin açıklamasının ardından transferi reddeden Emre’nin resmi açıklamayı beklediği ve kısa süre içerisinde İstanbul’a geleceği öne sürüldü.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim