Memleketi Erzincan’a giden Binali Yıldırım sporcularla birlikte Karasu Nehri’nde rafting yaptı

Son Başbakan Binali Yıldırım, renkli karakteri ile kamuoyu tarafından yakından tanıyor. Memleketi Erzincan'a giden eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım, Erzincan'da rafting yaparak ortaya renkli görüntüler çıkardı. Yıldırım'ın o anları gerçekten görülmeye değerdi.

04.08.2019 - 10:27
04.08.2019 - 15:10
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Eski TBMM Başkanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım hafta sonunu memleketi Erzincan’da geçirdi. Beraberinde bulunan protokol üyeleri ile birlikte Karasu Nehri’nde giden Binali Yıldırım, burada rafting yaptı.

Babasının köyünde kaldı

Binali Yıldırım Erzincan ziyaretindeki ilk gecesini baba ocağı Kayı köyünde geçirdi. Erzincan’da bir dizi ziyaretlerde bulunan Binali Yıldırım, daha sonra beraberinde bulunanlarla birlikte rafting yapmak için Beytahtı Köprüsü mevkiine geldi. Rafting sporcularıyla da buluşalım Binali Yıldırım, daha sonra bota binerek Karasu Nehri’nde rafting yaptı. Oldukça eğlenceli dakikalar yaşayan Yıldırım, yaptığı açıklamada, “Rafting heyecan verici. Herkese tavsiye ederim. Fırat’ın, Karasu’yun bu sularında hayatın en heyecanlı anlarını yaşamak mümkün” ifadelerini kullandı.

İşte Binali Yıldırım’ın renkli görüntüleri;

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası Hakkımızda | Editör Başvuru | Künyeİletişim