Melisa Emirbayer Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli?

Survivor Türkiye takımı yarışmacılarından Melisa Emirbayer kimdir? İzleyicilerin en çok araştırdığı isimlerden biri olan Survivor Melisa Emirbayer güzelliği ile dikkat çekiyor. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Melisa Emirbayer kimdir? Melisa Emirbayer kaç yaşında ve nereli?
Yorum Yap
1 dk okuma süresi
28 Ocak 2019

Konuyu Oyla!

Yorum Yap

TV8 de 2 Şubat cumartesi akşamı yeni bölümü ile ekranlara gelmeye başlayacak olan Survivor 2019 yarışmacıları açıklandı. Survivor 2019 kadrosu açıklanır açıklanmaz yarışmacılar internet üzerinde aranmaya başlanırken en çok dikkat çeken isimlerden biri de Melisa Emirbayer oldu. Peki, Survivor 2019 yarışmacısı Melisa Emirbayer kimdir? Melisa Emirbayer nereli ve kaç yaşında? İşte merak ettiğiniz bütün soruların yanıtı…

Survivor 2019 Yarışmacısı Melisa Emirbayer Kimdir?

Survivor 2019 yarışmacısı Melisa Emirbayer 23 yaşında. Hiçbir zaman kolay kazanmadığını ve zoru başarmak için Survivor’a gittiğini söyleyen Melisa Emirbayer İzmir’den yarışmaya katılıyor. Milli bir yüzücü olan Melisa, Sayısız Türkiye şampiyonluğu ve rekorları ile tanınıyor.

Survivor 2019 tanıtım videosunda kendisine tanıtan Melisa Emirbayer yüzme sporu ile 7 yaşından beri uğraştığını ve Survivor’ın Türkiye Yunanistan kadrosunda olmasının kendisinden hırslandırdığını söylüyor.

Melisa Emirbayer Instagram Hesabı

Survivor 2019 Türkiye Yunanistan konseptinde mücadele edecek olan isimlerden olan Melisa Emirbayer instagram hesabı var mı sorusunu yanıtını da bulduk. Genç yarışmacının Instagram hesabına ulaşmak istiyorsanız “melisaemirbayerofficial” araması ile hesabı bulabilirsiniz.

İçeriğin İzinsiz Kullanılması Yasaktır. İzinsiz Kullanımlar Hakkında Yasal İşlem Uygulanacaktır!
Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Aktüel Bilgiler © 2018 Tüm Hakları Saklıdır Talep, Başvuru ve Bildirimler İçin : info@aktuelbilgiler.com