Dizi FragmanlarıTelevizyon

Mehmet Şef’in Eda Tepkisinden Bikinili Poz Yüzünden Diziden Çıkartılan Oyuncuya TV Dünyasında Bugün Yaşananlar

29 Ağustos Salı günü televizyon ve dizi dünyasında yaşanan son dakika gelişmelerini ve olaylarını derledik.

Bakalım bugün neler yaşanmış?

1. Son olarak Güzel Günler dizisinde rol alan genç oyuncu Leyla Tanlar, TRT 1 için çekilecek Selahaddin Eyyubi dizisiyle el sıkışmıştı. Güzel oyuncu dizi hazırlıklarına başlamışken geçtiğimiz günlerde sosyal medyada gündem olan bikinili pozu nedeniyle dizi kadrosundan atıldı.

2. Ekranların en sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye, bu sene All Star konsepti ile geri döndü. Her bir yarışma birbirinden zor, çekişmeli ve gergin geçen MasterChef’te elbette geçtiğimiz sezonlardan aşina olduğumuz çok başarılı isimler var. İlk sezondan hatırladığımız Eda’nın programda yaptığı bir hareket ise Mehmet Şef’i son derece kızdırdı.

3. Bol reytingli bir sezonun ardından 2. sezona bomba gibi hazırlanan ‘Ömer’ dizisi kadrosuna başarılı oyuncuları dahil etti. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre dizide ‘Kamil Yücel’e hayat verecek ödüllü oyuncu belli oldu.

4. 2000’li yılların başındaki pek çok başarılı çocuk oyuncu şimdilerde bambaşka sektörlerde yer alıyor. Haliyle izleyiciler üzerinde ‘şimdi ne yapıyorlar?’ diye merak oluşuyor. Prenses Perfinya’dan hatırladığımız Tibet Töre de o dönemin popüler çocuk oyuncularındandı. Şimdilerde sektör değiştiren Töre ne yapıyor?

5. Yeni yayın döneminin başlamasına günler kala geçtiğimiz sezonun en sevilen işleri de yavaş yavaş çalışmalara başladı. En merak edilen işlerden biri de kesinlikle Kızılcık Şerbeti. Bomba gibi bir sezon finaliyle sezon arası veren Kızılcık Şerbeti’nin çekimleri başlarken, dizide Nursema karakteriyle evlenip onu camdan atan İbrahim karakteriyle ilgili bomba bir gelişme yaşandı.

Kaynak: https://onedio.com/haber/mehmet-sef-in-eda-tepkisinden-bikinili-poz-yuzunden-diziden-cikartilan-oyuncuya-tv-dunyasinda-bugun-yasananlar-1169953

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu