Mehmet Aslantuğ’un oğlu Can Aslantuğ’dan çok tehlikeli hareket: Sosyal medyadan tepki yağdı

Uzun süreden beri ekranlardan uzak kaldıktan sonra Star TV'de yayınlanan kardeş çocukları dizisinde başrol oynamaya başlayan Mehmet Aslantuğ oğlu ile birlikte çektirdiği fotoğrafı nedeniyle takipçilerinden tepki topladı.

05.08.2019 - 17:12
05.08.2019 - 17:12
Yorum Yap
30 sn okuma süresi

Kendisi gibi oyuncu olan Arzum Onan ile uzun yıllardan beri devam eden mutlu bir evliliği olan Mehmet Aslantuğ Can Aslantuğ, isimli bir çocuk sahibi. Yılların eskitemediği karizmasıyla her zaman dikkatleri üzerine toplamayı başaran Mehmet Aslantuğ aynı zamanda mütevazi tavırları nedeniyle izleyiciler tarafından çok seviliyor. Ancak bu defa onu gündeme getiren şey bu özellikleri değil oğlu ile birlikte çektirdiği fotoğrafta oğlunun yaptığı hareket.

Ayaklarını camdan sarkıttı

Mehmet Aslantuğ oğlu Can Aslantuğ ile seyahat ettikleri sırada çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı. Ancak oğlunun ayaklarını camdan sarkıtarak poz vermesi ünlü oyuncunun takipçilerinin tepkisini çekti. Birçok sosyal medya kullanıcısı bu görüntülere tepki gösterirken Can Aslantuğ’un yaptığı bu hareketin çok tehlikeli olduğunu söyledi. Ayrıca bazı sosyal medya kullanıcıları Mehmet Aslantuğ’un böyle bir şeye nasıl izin verdiğine anlam veremedi. Mehmet Aslantuğ cephesinden ise takipçilerinin bu yorumlarına herhangi bir yanıt gelmedi.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim