Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Mehmet Ali Erbil’in Son Durumu Sevenlerini Üzdü

Son Güncelleme:
 Mehmet Ali Erbil’in Son Durumu Sevenlerini Üzdü

Geçtiğimiz yıl kaçış sendromu nedeniyle 8 ay yoğun bakımda tedavi gören ve daha sonra hastaneden taburcu olan Mehmet Ali Erbil bir kez daha fenalaşarak hastaneye kaldırılmış ve yine uzun süre yoğun bakımda kalmıştı. Yoğun bakım sürecini atlatan ve evinde tedavi olmak üzere hastaneden taburcu edilen Mehmet Ali Erbil, aylar sonra ilk defa görüntülendi. Mehmet Ali Erbil’in son hali sevenlerini üzerken magazin basınında da geniş yankı uyandırdı.

Geçtiğimiz yıl evinin banyosunda düşen ve hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil’in kaçış sendromu hastalığı nüksetmiş 234 gün yoğun bakımda kalmıştı. Mehmet Ali Erbil tedavisi tamamlandıktan sonra hastaneden taburcu edildi ancak yine fenalaşarak hastaneye kaldırıldı. Uzun zamandan beri yoğun bakımda tedavi gören Mehmet Ali Erbil tedavisinin Evde devam edebilmesi için hastaneden bir kez daha taburcu edildi. Aylar sonra yakın dostunun mekanına giden ve çıkışta görüntülenen Mehmet Ali Erbil’in son görüntüleri sevenlerini ve hayranlarını üzdü.

Saç Sakal Tıraşı Olmaya Gitti

Mehmet Ali Erbil’in evinde bir hemşire ile fizik tedavi görmeye başladığı öğrenilirken önceki gün Tarabya kuaförü ve yakın arkadaşı olan şarkıcı Ercan Avşar’ın salonuna gitti. Saç ve sakal traşı olan şovmen tekerlekli sandalye ve hemşiresi ile birlikte aracına binerken görüntülendi.

Bitkin Olduğu Gözden Kaçmadı

Mehmet Ali Erbil’in bir hayli bitkin olduğu görülürken gazetecilerin sorularına yanıt vermedi. Şoförü, basın mensuplarının görüntü almasını engellemeye çalışırken ünlü şovmen yakın dostu Avşar ve görevliler tarafından aracına bindirildi. Gazetecileri eliyle selamlayan Mehmet Ali Erbil konuşmakta zorlandığı için röportaj tekliflerini başını sallayarak geri çevirdi ve 1 saat süren bakım sonrası hemşiresi ile birlikte evinin yolunu tuttu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Zuhal Topal’la Sofrada 15 Eylül Salı puan tablosu! Bugün Zuhal Topal kaç verdi?
15 09 2020 - 15:49
Meriç İzgi kimdir? Etkileşim almak için maymuna yapmadığını bırakmadı
14 09 2020 - 10:53
Polatlı’da neden kum fırtınası oldu? Kum fırtınası nedir, sebepleri neler?
12 09 2020 - 18:42
Aleyna Çakır’ın katil zanlısı Ümit Can Uygun Müge Anlı’yı tehdit etti! Oraya nasıl silah sokabilirim?
11 09 2020 - 16:19
Kardelen Kamışlı kimdir? Hotel Carmine nerede ve neler yaşandı?
11 09 2020 - 10:38
Ankara’da hafta sonu sokağa çıkma yasağı var mı? Hangi illerde sokağa çıkma yasağı olacak?
10 09 2020 - 11:32
Yorum Yap