Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Masumlar Apartmanı karşısında reytinglerde çakılan Menajerimi Ara dizisinin günü değişti

Ay Yapım imzası ile Star TV ekranlarında yayınlanan ve sezona iddialı giriş yapan Menajerimi Ara dizisinin 8. bölümünün akşam ekranlara geldi. Canan Ergüder Birgül Barış Falay, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu ve Deniz Can Aktaş gibi isimlerin başrollerini paylaştığı dizinin reytinglerde istenilen başarıyı gösterememesi ve karşısında TRT 1'de iddialı dizilerinden Masumlar Apartmanı olması nedeniyle günü değişti. Peki Menajerimi Ara hangi gün yayınlanacak? Menajerimi Ara 9. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde…
Eklenme:
 Masumlar Apartmanı karşısında reytinglerde çakılan Menajerimi Ara dizisinin günü değişti

Star TV ekranlarında Ay Yapım imzası ile sezona iddialı bir giriş yapan uyarlama dizi Menajerimi Ara 8 bölüm ile dün akşam izleyici karşısına çıktı. Konuk oyuncu olarak Hazal Kaya, Bilge Şen ve Burçin Terzioğlu’nun yer aldığı dizi reyting sıralamasında hangi sıraya yerleştiği şimdiden merak konusu oldu. Yayınlandığı ilk bölümüne büyük ses getiren ancak TRT 1 ekranlarında Masumlar Apartmanı dizisinin başlaması ile birlikte reytinglerde kan kaybı yaşayan Menajerimi Ara dizisinin günü de değişti. Menajerimi Ara 9. bölüm fragmanı ve detaylar haberimizde…

Menajerimi Ara hangi gün yayınlanacak?

Star TV ekranlarında yayınlanan yönetmenliğini Ali Bilgin’in senaryosunu Ekin Atalar’ın üstlendiği Menajerimi Ara dizisinin yayın günü değişti. Salı günleri Star TV ekranlarında yayınlanan dizi 18 Ekim Pazar gününden itibaren Pazar akşamları ekranlara gelmeye başlayacak. Dizinin karşısında bulunan Masumlar Apartmanı’nın yüksek reytingler alması nedeniyle böyle bir karar aldığı düşünülüyor.

Menajerimi Ara 9. bölüm fragmanı

Dicle’nin Kıraç’ın kızı olduğunu bütün ajansın öğrenmesi artık an meselesi. Ajansta çok sevilen aynı zamanda Barışın’da aşık olduğu Dicle hayatındaki problemler nedeniyle bir türlü gerçek hayatını yaşayamıyor. Evden de atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalan iki arkadaş yeni bölümde ne yapacak merak konusu.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Masum 26 Ekim 218. bölüm özeti ve fragmanı
26 10 2020 - 09:38
Güz Masalı 24 Ekim Cumartesi 69. bölüm özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 11:54
Hint dizisi Masum 216. bölüm 24 Ekim Cumartesi özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 10:57
Kanal 7 Güz Masalı 68. bölüm 23 Ekim Cuma özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 19:08
23 Ekim Cuma Hint dizisi Masum 215. bölüm özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 17:24
Güz Masalı 67. bölüm 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
21 10 2020 - 18:20
Yorum Yap