Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Masum dizisi 63. bölüm 24 Mayıs fragmanı! Gopi tatlıyı yiyince kendinden geçiyor

Masum dizisi 63. bölüm 24 Mayıs fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayınlanan Hint dizisi Masum yayınlanmaya başladığı günden bu yana izlenme rekorları kırıyor. Bugün yeni bölümü ile ekranlara gelen dizinin bir sonraki fragmanı da izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Peki Masum dizisi 63 bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum 24 Mayıs fragmanı ne zaman yayınlanacak?
Son Güncelleme:
 Masum dizisi 63. bölüm 24 Mayıs fragmanı! Gopi tatlıyı yiyince kendinden geçiyor

Masum dizisi Kanal 7 ekranlarında yayınlanan her bölümü ile reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Her gün ekranlara gelen ve her bölümde ayrı bir heyecanı izleyicilerin karşısına taşıyan dizinin yeni bölüm fragmanı da herkes tarafından merakla araştırılıyor. Son dönemlerde yayınladığı Hint dizileri ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Kanal 7, yeni dizisi ile de herkesi ekran başına kilitliyor. Peki Masum 63. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum dizisi 24 Mayıs fragmanı ne zaman yayınlanacak?

Masum son bölüm özeti

Masum 62. bölüm ile bugün Kanal 7 ekranlarında izleyici ile buluşuyor. Gopi, Urmila’nın kendisine verdiği tatlıyı yedikten sonra tuhaf davranmaya başlıyor. Kokila her türlü kötülükten korumaya çalıştığı gelinin her gün başka bir kötülükte karşı karşıya kalmasından dolayı son derece üzgün. Bir yandan evde Bayram telaşı yaşanırken bir yandan da Urmila, bütün ailenin önünde rezil olması için Gopi’nin yediği tatlının içerisine sinirleri gevşetici bir ilaç ekliyor. Gopi, tatlıyı yedikten sonra kendinden geçiyor ve yaptığı davranışlar herkesi şaşkına çeviriyor. Ahem bu durum karşısında büyük bir öfke patlaması yaşarken büyükanne ise yaşananlardan dolayı son derece mutlu oluyor. Kokila her ne kadar gelininin davranışlarında bir tuhaflık olduğunu anlasa da bunların neden yaşandığına bir anlam veremiyor.

masum dizisi

Masum 63. bölüm özeti oku

Masum dizisi 63. bölüm fragmanı yayınlandı.

Urmila bu defa büyükanne için büyük bir tuzak hazırlıyor. Ancak bu sırada Kokila Urmila’nın işbirliği yaptığı Rashi’nin her türlü hareketini izliyor ve neler yapmaya çalıştıklarını çözmeye çalışıyor. Gopi’nin her konuda kendinden üstün olmasını bir türlü kabul edemeyen Rashi, onu yenebilmek için kirli tuzaklar kurmaktan geri durmuyor. Sandığı almak için yeni planlar yapmaya başlayan Urmila ve Rashi, bu defa büyükanne üzerinden planlarını uygulamaya koyuyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı! İlk bölüm reytingleri nasıl oldu?
9 07 2020 - 08:58
Masum 108. bölüm fragmanı 8 Temmuz Çarşamba! Masum 108. bölüm özeti
7 07 2020 - 17:03
Masum 93. bölüm 23 Haziran fragmanı ve özeti! Gopi çalışıyor Ahem mutlu oluyor
22 06 2020 - 17:13
Masum 92. bölüm özeti! Masum dizisi 22 Haziran Pazartesi fragmanı
21 06 2020 - 16:12
Zalim İstanbul 39. bölüm final fragmanı! Ceren ve Şeniz öldü mü?
16 06 2020 - 10:34
Masum 86. bölüm fragmanı 16 Haziran Salı! Rashi Gopi’nin ödevini siliyor
15 06 2020 - 15:48
Yorum Yap