Öne Çıkan Konular
  • Fırında beşamel soslu makarna tarifi
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri

Masum 27 Ekim 219. bölüm özeti ve fragmanı

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren hatırı sayılır bir izleyici kitlesine ulaşan Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Masum’un 27 Ekim 219. Bölüm özeti ve fragmanı ile sizlerleyiz. Özellikle ev hanımları tarafından ilgi ile izlenen Masum dizisinin bu bölümünde yine hem eğlenceli hem de heyecanlı anlar sizi bekliyor. İşte Masum 27 Ekim 219. Bölüm özeti ve fragmanı…
Eklenme:
 Masum 27 Ekim 219. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7 de yayınlanan ve haftanın her günü sevenleri tarafından ilgiyle beklenen Masum dizisinin bu bölümünde Modi konağında yine sular durulmuyor. Hırsızlık çetesinin evi kuşatmasının ardından dengeler değişiyor ve sonunda yakalanıyorlar. Diğer önemli gelişmeler ise içeriğimizde sizleri bekliyor. İşte Masum 27 Ekim 219. Bölüm Özeti Ve Fragmanı…

Masum 27 Ekim 219. Bölüm Özeti Ve Fragmanı

Modi konağını hırsızlık şebekesi sardı ve kimi boyacı, kimi sucu olarak Modi evini yağmalamak için  bir araya gelirler. Raşi Hindistan cevizi çalarken işçileri görse de buna emin olamaz ve annesini arar. Urmi ona oturma odası alırsa yardım edeceğini söyler.

Raşi işçilerin foyasını ortaya çıkarmak için Tolu ve Molu’yu Gopi’ye verir. Raşi bir plan yapar ve hırsız kadınlardan özür dileyip elmas küpesinin kayıp olduğunu söyler. Onlar görmeden yere küpesini atar ve kadınlardan biri küpeyi bulur. Raşi de bebeklere bakma bahanesiyle oradan ayrılır. Kadınlar küpe için kavga ederken Raşi onları izler.

Bütün işçiler diğer odaya geçtiklerinde Raşi de sandalyeye çıkıp pencereden gizlice onları kaydeder. Ancak Raşi’nin çıktığı sandalye kırılır ve Raşi yere düşüp kafasını Hindistan cevizine çarpar ve ses çıkarır, Raşi bayılır. İşçiler ses geldiğini fark ederler ve planlarını biran önce yapmak isterler. Öncelikle Raşi’nin gizlice baktığı pencereyi tuğlayla kapatırlar.

Gopi endişelenir ve Raşi’yi aramaya başlar fakat bulamaz. Bebeklerin ağlamasına Modi ailesi de gelirler ve Raşi’nin nerede olduğunu sorarlar. Koki Raşi’yi sorumsuz olmakla suçlar. Ancak Raşi bütün aramalara rağmen bulunamaz. Gopi Urmi’yi sabit hattan arar ve Raşi’yi sorar. Urmi telaşlanır ve Modi evine gelir. Koki onu sakinleştirmeye çalışır. İşçiler işlerini bitirdiklerini söyleyip ayrılmak isterler. Urmi onları durdurur ve sizin yüzünüzden Raşi ortada yok der. Koki de onlardan şüphelendiği için gitmemelerini söyler.

Masum 219. bölüm fragmanı

Raşi kendine gelince hindistan cevizi ile tuğlalara vurmaya başlar. Raşi duvarı kırmayı başarmıştır. Modi ailesi oraya gider ve Raşi’yi çıkarır. Raşi çektiği videoları izletir ve işçilerin hırsız olduğunu söyler. İşçiler ise yere çökerek affedilmek ister.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Güz Masalı 24 Ekim Cumartesi 69. bölüm özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 11:54
Hint dizisi Masum 216. bölüm 24 Ekim Cumartesi özeti ve fragmanı
24 10 2020 - 10:57
Kanal 7 Güz Masalı 68. bölüm 23 Ekim Cuma özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 19:08
23 Ekim Cuma Hint dizisi Masum 215. bölüm özeti ve fragmanı
22 10 2020 - 17:24
Güz Masalı 67. bölüm 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı
21 10 2020 - 18:20
Kanal 7 Masum dizisi 22 Ekim Perşembe özeti ve fragmanı! Masum 214. bölüm özeti
21 10 2020 - 16:28
Yorum Yap