Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Masum 137. bölüm 6 Ağustos fragmanı! Ahem ve Anita yatakta yakalanıyor Gopi’nin ağzı açık kalıyor

Kanal 7 ekranlarında izlenme rekorları kıran Hint dizisi Masum 137. bölüm 6 Ağustos fragmanı merakla bekleniyordu. Anita'nın dönüşü ile birlikte dizide işler daha da hareketlenirken yeni bölümde yaşanacaklar ekran başında izleyenler tarafından merak ediliyor. Masum 137. bölüm fragmanı ve 6 Ağustos özeti haberimizin devamında sizleri bekliyor…
Eklenme:
 Masum 137. bölüm 6 Ağustos fragmanı! Ahem ve Anita yatakta yakalanıyor Gopi’nin ağzı açık kalıyor

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizisi Masum hız kesmeden devam ediyor. Her gün yayınlanan ve izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar da ekran başında izleyenler tarafından merak ediliyor. Anita’nın geri dönmesi ile birlikte Ahem’de değişiklikler olmaya başlarken Gopi’ye karşı nasıl davranacağı da merak ediliyor. Masum 137. bölüm fragmanı ve özeti haberimizin devamında sizleri bekliyor…

Masum 137. bölüm özeti

Anita ile karşılaşmanın şaşkınlığını yaşayan Ahem, eski sevgilisinin düğününe gitmek zorunda kalınca ne yapacağını şaşırıyor. Anita ve Ahem arasındaki eski ilişkinin farkına varan Raşi ise yepyeni planlar yapmaya başlıyor. Bütün Modi ailesi toplanarak düğüne gidiyor ve Kokila düğünün Anita’nın düğünü olduğunu fark edince ailesini de alıp gitmek istiyor. Ancak bu noktada Raşi’nin planı devreye giriyor ve Modi Ailesi düğünde kalmak zorunda kalıyor.

Düğün başladıktan sonra ise daha kötü sürprizler Modi ailesini bekliyor. Ahem ve Anita bir odada kapalı kalırken Anita’nın eteğinin yatağı sıkışması ile birlikte ikili yatağa düşüyor. Bu sırada damat odaya girince işler daha da içinden çıkılmaz bir hale geliyor. Damat ve kayınpeder düğünü iptal ederek oradan uzaklaşırken Anita fenalık geçiriyor. Gopi ise kocası ile birlikte başka bir kadını yatakta görmenin şokunu yaşıyor. Modi Ailesi durumu açıklamaya çalışsa da damat tarafına dinletemiyor ve düğün bozuluyor. Bunun üzerine hastaneye kaldırılan Anita uyandığında hiçbir şey hatırlamayınca Modi Ailesi bu yaşananlardan kendilerini sorumlu tutarak onu evlerine götürüyor.

Masum 137. bölüm fragmanı

Masum 137. bölüm fragmanı 6 Ağustos Perşembe günü için yayınlandı. Yeni bölümde kocasının başka bir kadınla yatakta yakalanmasının şokunu yaşayan Gopi ne yapacağını bilemiyor.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
TV8 Doya Doya Moda 1 Eylül Pazartesi yeni bölüm fragmanı yayınlandı
29 08 2020 - 14:32
Çukur’dan yeni sezon tanıtımı geldi! İdris Koçovalı geri mi dönüyor?
28 08 2020 - 11:33
Masum 159. bölüm fragmanı ve özeti 28 Ağustos Cuma! Gopi anlaşmayı imzalıyor
27 08 2020 - 17:41
Masum 158. bölüm fragmanı ve özeti! Masum dizisi 27 Ağustos Perşembe yeni bölüm özeti
26 08 2020 - 16:39
Masum 147 bölüm fragmanı 16 Ağustos! Gopi hamile herkes mutlu
15 08 2020 - 18:34
Masum 146. bölüm fragmanı 15 Ağustos Cumartesi! Ahem sonunda itiraf ediyor
14 08 2020 - 15:10
Yorum Yap