Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

Masum 115. bölüm fragmanı ve özeti! Masum yeni bölümde neler olacak?

Masum 115. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizisi Masum izleyiciler tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Masum bir genç kızın zorluklarla dolu hayat hikayesini ve kuzeni ile yaşadığı sorunları konu alan dizinin yeni bölümleri herkes tarafından yakından takip ediliyor. Peki Masum 115. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum 15 Temmuz yeni bölüm fragman ve özeti haberimizin devamında…
Son Güncelleme:
 Masum 115. bölüm fragmanı ve özeti! Masum yeni bölümde neler olacak?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizileri gündeme damga vurmaya devam ediyor. Bugüne kadar yayınladığı birçok Hint dizisi ile başarıyı yakalayan ve her bölümü ile olay yaratan Kanal 7 yeni bir Hint dizisinde geçtiğimiz aylarda başlamıştı. İki kuzenin hayat hikayesini konu alan masum dizisi ekran başında izleyenler tarafından oldukça sevildi. Peki Masum 115. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masum yeni bölümde neler yaşanacak? Masum 15 Temmuz 115. bölüm fragman ve detaylar haberimizin devamında…

Masum 115. bölüm özeti

Gopi başına gelenlerden sonra eve geri dönmüştür ve aileden de yoğun ilgi görmeye başlamıştır. Bütün ailenin gösterdiği ilgi genç kızı mutlu etse de özellikle Ahem tarafından gördüğü yakın ilgi onu daha da mutlu etmiştir. Kuzeninin başına gelenler nedeniyle son derece üzgün olan raşi eve geri döndükten sonra kendine ev halkına affettirmek için elinden geleni yapar. Ancak bu davranışları karşılık bulamayınca Raşi yeniden eski kötü günlerine geri döner ve yeniden Gopi üzerine oynamaya başlar.

Urmila’nın evine geri dönmek istemeyen Kinjal, daha önce başına gelenleri anlatarak annesinden Yardım ister fakat isteklerine hiçbir şekilde karşılık bulamaz. Annesi bavuluna hazırlanmasını ve bir an önce evine geri dönmesini söylediğinde ise büyük bir hayal kırıklığı yaşar. Raşi her ne kadar iyi niyetli bir şekilde Gopi’nin isteklerini yerine getirmeye çalışsa daha Aile halkı tarafından dışlanmaya devam eder. Çünkü bugüne kadar yaptığı kötülükler nedeniyle artık hiç kimse ona inanmak ve ona teslim olmak istemez. Özellikle Cigar’ın soğuk davranışları artık genç kadını işin içinden çıkılmaz bir hale getirir ve o da eski haline dönmeye karar verir.

Masum 115. bölüm fragmanı

Kanal 7 ekranlarında ilgi ile takip edilen masum dizisinin yeni bölüm fragmanı da merakla bekleniyor. Masum 115. bölüm fragmanı yayınlandı.


Melek Eren

1988 Balıkesir doğumluyum. Süleyman Demirel üniversitesi mezunuyum ve uzun bir süredir editörlük alanında çalışmalar yapıyorum.

İlgili Yazılar
Bay Yanlış 4. bölüm 1. fragmanı: Ezgi ve özgür aşkı hızlı başladı
11 07 2020 - 15:10
Masum 111. bölüm fragmanı 11 Temmuz Cumartesi! Masum 111. bölüm özeti oku
10 07 2020 - 17:46
Sen Çal Kapımı 2. bölüm fragmanı! İlk bölüm reytingleri nasıl oldu?
9 07 2020 - 08:58
Masum 108. bölüm fragmanı 8 Temmuz Çarşamba! Masum 108. bölüm özeti
7 07 2020 - 17:03
Masum 93. bölüm 23 Haziran fragmanı ve özeti! Gopi çalışıyor Ahem mutlu oluyor
22 06 2020 - 17:13
Masum 92. bölüm özeti! Masum dizisi 22 Haziran Pazartesi fragmanı
21 06 2020 - 16:12
Yorum Yap