MasterChef yeni sezon ne zaman başlıyor? Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından tarih verdi

Tv8'in patronu Acun Ilıcalı, kendi kanalında yayınlanan MasterChef yarışmasının yeni sezonu için tarih verdi. Sevilen yarışmanın izleyicilerinin merakla beklediği tarih belli oldu. Peki, MasterChef yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte detaylar…

09.08.2019 - 10:30
09.08.2019 - 11:35
Yorum Yap
1 dk okuma süresi

TV8 ekranlarında geçtiğimiz sezon yayınlanmaya başlanan, Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Hazer Amani gibi tanınmış şeflerin jüri üyeliği yaptığı ve izleyiciler tarafından da çok beğenilen MasterChef Türkiye yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı araştırıyordu. Tv8’in sahibi Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yarışmanın sezonu için tarih verdi. Peki, MasterChef Türkiye yeni sezon ne zaman başlıyor?

MasterChef Türkiye yeni sezon tarihi

Acun Ilıcalı Sosyal medya hesabından sürpriz bir paylaşım yaparak MasterChef yeni sezonun 18 Ağustos pazar günü TV8 ekranlarında yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Merakla beklenen yarışmanın yeni sezonunda kimlerin yarışacağı ve tanınmış yarışmacılar var mı sorusunun yanıtı da araştırılıyor.

İlk sezon kim 1. oldu?

MasterChef Türkiye yarışmasının ilk sezonu oldukça çekişmeli geçti. Oldukça iddialı iki yarışmacı olan Kerem ve Uğur finale kaldı ve finalde kazanan Uğur oldu.

MasterChef yeni sezon Jüri üyeleri kimler?

Yeni sezonda Master Chef jüri koltuğunda oturacak isimlerden biri değişti. Yarışmanın geçtiğimiz sezon jüri üyeliğine şefler Somer Sivrioğlu, Mehmet Yalçınkaya ve Hazer Amani yapmıştı. Yeni sezonda yarışmaları jüri koltuğunda Hazer Amani yerine İtalyan şef Danilo Zanna Oturacak.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim