MasterChef yeni sezon çekimleri başladı: Hazer Amani skandal olayların ardından Acun’dan veto yedi

TV8’de ilk sezonuyla geçtiğimiz yıl yayınlanan MasterChef yarışmasının yeni sezon çekimleri başladı. TV8’in sahibi Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla MasterChef yeni sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Ancak görüntülerde MasterChef jürisinde bir değişik olduğu dikkatlerden kaçmadı.

31.07.2019 - 12:26
31.07.2019 - 14:42
Yorum Yap
2 dk okuma süresi

TV8 de yayınlanan ilk sezonunda büyük bir başarı yakalayan ve yeni sezonda da devam etme kararı alan MasterChef yarışmasının yeni sezon çekimleri başladı. Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak MasterChef 2. sezon çekimlerinin başladığını duyurdu. Eylül ayının son haftasında başlaması beklenen yarışma programının jürisinde yaşanan değişiklik ise izleyicilerin dikkatini çekti.

MasterChef jürisinden Hazer Amani çıkarıldı

Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşımlarda MasterChef jürisinden Hazer Amani’nin çıkarıldığı görüldü. Yeni sezonuyla ekranlara gelmeye hazırlanan yarışmanın yeni jürisi ise Danilo Zanna oldu. Daha önce Burcu Esmersoy ile bir program yapan İtalyan şef Danilo Zanna sempatik tavırlarıyla izleyicilerden büyük beğeni kazanmıştı. Yeni sezonda kendisini Master Şef yarışması ile bol bol izleme imkanı bulacağız.

Değişikliğe tepki gösterenler de oldu

Acun Ilıcalı’nın yaptığı paylaşımların ardından bu konu sosyal medyada gündem olurken bazı izleyiciler jürinin değişmesi kararına tepki gösterdi. Acun Ilıcalı daha önceden Yemekteyiz yarışması için önemli bir karar vermiş, oyuncu Onur Büyüktopçu yerine Seda Sayan’ın Yemekteyiz yarışmasını sunacağını açıklamıştı. İzleyiciler Acun ılıcalı’ya böyle ani kararların yakışmadığını söyledi.

Sarhoş görüntülenmişti

Master Şef yarışmasının geçtiğimiz sezon jüri koltuğunda oturan Hazer Amani, Şarkıcı Sıla Gençoğlu ile birlikte sarhoşken görüntülenmişti. Evli olan ünlü şefin eşini Sıla ile aldattığı iddia edilirken, bu konu hakkında açıklama yapan Amani, Sıla Gençoğlu ile sadece arkadaş olduklarını Aynı zamanda eşiyle bu görüntülerden önce ayrı yaşamaya başladıklarını söylemişti.

MasterChef’in yeni jürisi Danilo Zanna kimdir?

Tepki gösterenler kadar destek olanlar da vardı. Acun Ilıcalı’nın paylaşımını gören izleyiciler MasterChef’in yeni jürisi Danilo Zanna kimdir sorusunun yanıtını aramaya başladı. İtalya’nın Toskana bölgesinde Prato Şehrinde 15 Nisan 1982 tarihinde dünyaya gelen Zanna, aşçı bir ailenin çocuğudur. Aile mesleğinin arkasından giderek kendisi de aşçı olan Zanna, ünlü İtalyan şefler ve çalışma fırsatı bulmuş İtalyan mutfağı hakkında uzmanlaşmıştır.

Yorumlar (0)

* Yorumların Onaylanması İçin Türkçe Yazım Kurallarına Dikkat Edin!

Hakkımızda

Aktuelbilgiler.com ziyaretçiler için hazırlanmış bilgi sitesi olup, nitelikli bilgiler sunmayı hedefleyen bir oluşumdur.

Sitemiz genel olarak geniş bir arşiv oluşturmak maksadı ile yayın hayatına başlayıp bilinenleri daha da detaylarına inerek son kullanıcıya ulaştırmayı hedeflemektedir. devamını oku

Aktüel Bilgiler © 2019 Tüm Hakları Saklıdır Gizlilik Politikası | Hakkımızda | Editör Başvuru | Künye | İletişim