Öne Çıkan Konular
  • Epic Games düzenlediği Mega İndirimlerle adından söz ettiriyor
  • Ramazan Bayramı’nda 4 gün sokağa çıkma yasağı ilan edilecek! V modeli uygulanacak
  • 4 günlük sokağa çıkma yasağından muaf tutulan şehirler
  • Seyahat yasağı kaldırılan giriş çıkışları açılan 9 il hangileri
  • 19 Mayıs’ta sokağa çıkma yasağı olacak mı? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı

MasterChef Yarışmacısı Güzide Mertcan Kimdir? Güzide Mertcan Biyografisi

MasterChef Türkiye heyecanlı TV8 ekranlarında geçtiğimiz haftalarda başladı. Yeni sezonda MasterChef Türkiye yarışmacıları da bir hayli dikkat çekiyor. Yarışmada dikkat çeken isimlerden biri de Güzide Mertcan. Özellikle son bölümde güzel bir yemek çıkararak takım kaptanı olmayı hak eden Güzide Mertcan kimdir? MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında ve nereli?
Son Güncelleme:
 MasterChef Yarışmacısı Güzide Mertcan Kimdir? Güzide Mertcan Biyografisi

MasterChef Türkiye yarışmacısı Güzide Mertcan yarışmanın başladığı ilk günden beri izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Yemek yeteneğine güvenen ve yarışmanın en iddialı isimlerinden biri olan Güzide Mertcan hakkında internet üzerinde izleyiciler sık sık arama yapıyor. Masterchef son bölümde Güzide Mertcan iddiasını bir kez daha kanıtladı ve takım kaptanı olmaya hak kazandı. Durum böyle olunca da izleyicilerin aramaları daha da arttı. Peki, MasterChef Güzide kimdir? İşte MasterChef Türkiye yarışmacısı Güzide Mertcan’ın biyografisi…

MasterChef Güzide Mertcan Kimdir?

MasterChef Türkiye yarışmasında İstanbul’dan katılan Güzide Mertcan evli ve üç çocuk annesi. Sosyal medya hesabından denediği tarifleri sık sık takipçileriyle paylaşan Güzide Mertcan aslında estetiysen. Ama yemek yapmayı çok sevdiği için MasterCef gibi kendisini kanıtlayabileceği bir yemek yarışmasına katılmak istemiş. Özellikle yemeklerde görselliğe çok önem verdiğini söyleyen Mertcan, yarışmada hiç bir arkadaşına karşı saygı ve sevgiyi elden bırakmayacağını ve tatlı bir rekabet içerisine gireceğini söylüyor.

Takım Kaptanı Seçildi

MasterChef Türkiye yarışmasına katıldığı günden bu yana sessiz kalması ile dikkat çeken Güzide, bu hafta, kaptanlık yarışında en iyi yemeği yaparak takım kaptanı olmaya hak kazandı. Mavi takımın kaptanı olan Güzide rakibini seçme hakkını da elde etti.

Avatar

1992 Mersin doğumluyum. İlkokul ve lise eğitimimi Mersinde tamamladıktan sonra Üniversite için İstanbul'un yolunu tuttum.Burada eğitim hayatım boyunca çalıştığım birçok kurumda editörlük yaparak yazılar hazırladım. Şimdi ise aktuelbilgiler.com için içerikler üreterek ziyaretçilerimize ulaştırıyorum.

İlgili Yazılar
Mucize Doktor Dizisi Neden Bu Kadar Tuttu
6 11 2019 - 12:39
Müge Anlı Nazife Demirel Videosu Hakkında Açıklama Yaptı
4 10 2019 - 13:37
Volkswagen Türkiye’yi Tercih Edince Bulgarlar Çılgına Döndü
4 10 2019 - 12:56
Fatih Terim Devre Arasında Kadar Yeni Bir Onyekuru İstiyor
4 10 2019 - 10:56
Chloe’den Geçtiğimiz Aylarda Boşanan Serdar Ortaç Gizemli Bir Kadınla Yakalandı
4 10 2019 - 10:27
Sosyal Medyada Türkiye’nin Milli Değerlerine Ve Şehitlere Küfürler Yağdıran Çocuk Gözaltına Alındı
3 10 2019 - 21:01